Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen kreatívságot és hogyan...

Milyen kreatívságot és hogyan készítetek a gyerekeknek, a gyerekekkel húsvétra, húsvétkor?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 4. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Én fújtam ki tojást, és vettem vízfestéket, azzal befesti (érdekes eredmény lesz, de nekem tetszik:D). És nyomtattam ki húsvéti képeket a netről, egy részét kiszínezi, egy részét kifesti.

Plusz nagyalakú tojást vágok ki papírból, kicsire összevágok színes papírokat, teszek elé ragasztót, és ő színesre "ragasztja".

Szerintem ezzel elmegy a mai délutánunk:D

2012. ápr. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi só-liszt gyurmából csináltunk tojásokat, virágokat szivecskéket, kifestettük és felakasztottuk az ablakra, meg barkaágra. 3,5 éves a fiam, élvezte nagyon.
2012. ápr. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én dekorgumiból vágtam ki tojásokat és a fiam azokat fogja kiszínezni filctollal vagy vágok ki különböző kisebb mintákat és azokat ráragasztjuk. Kilyukasztom a tetejét, bele egy szalag és már kész is.


[link]

2012. ápr. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kisfiam 26 honapos es tegnap keszitett par kepeslapot a bolcsis gondozo neniknek meg a kis baratjanak a bolcsibe. Vettem sima szines papirokat, kette hajtottam es o rarasztott par darab nyuszis, csibes, viragaos, tojas matricat. Fiam imad matricazni. Szinten vettem neki egy husveti matrica konyvet. Mickey Mouse tojas vadaszat a cime es szines tojasokat meg allatkakat kell ragasztani a megfelelo helyre. Ezt is nagyon szereti.



Gondoltam otletkent megemlitam, hogy a bolcsibe a kovetkezoket keszitettek:


Papir kaves poharbol:

[link]


Mianyag kaves poharbol keszitettek viragokat:


[link]


Tojas kore kis szoknyakat:


[link]


Sima kerek tojas alaku kekszet diszitettek (ezt tegnap hozta haza):


[link]


Ha van otthon sima papir tanyer meg szines papir akkor lehet nyuszi kosarat kesziteni:


[link]


Szines gyongyokbol meg anyagbol lehet kesziteni allatkakat:


[link]



Persze a linkek nem a kisfiam akotasai csak bemasoltam oket, hogy legyen valami elkepzeles, hogy kb. igy neznek ki a bolcsis alkotasok. :)

2012. ápr. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

WC papír gurigából csináltunk nyuszikat.

2,5 éves a fiam, ő igazából csak adogatta a hozzávalókat és kiválasztotta, milyen színű legyen a nyúl. De jó móka volt.

(bevontam színes csom. papírral a gurigát, 2 fület és 2 lábat vágtam más színből, szemeket , orrot ragasztottam, az orr alá X alakban betűztem 2 szál vörösréz drótot a bajusznak)

2012. ápr. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!