Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol lehet panaszt tenni egy...

Hol lehet panaszt tenni egy adott védőnőre?

Figyelt kérdés

Az önkormányzat honlapján csak simán fel vannak sorolva ki hol rendel, de semmi "felettes szerv", semmi nincs írva. Csak van nekik is felettesük. A IX. kerületben van ez a védőnő.

Előre is köszönöm a segítséget!


2016. ápr. 21. 11:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Területileg illetékes vezető védőnő. De a központjuk a Duna Pláza mellett van (országos), ott is tudsz panaszt tenni. Pontos címet nem tudok, de abban az épületben vannak, amire még ki van írva, hogy "fertőtlenítő".
2016. ápr. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a rendelőjében is ki van rakva a papír, hogy pontosan hol és kinél lehet panaszt tenni.
2016. ápr. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A szakmai felettesük a Kormányhivatal VI. Kerületi Hivatalának Népegészségügyi Osztályán dolgozó szakfelügyelő/vezető védőnő. A IX. is hozzájuk tartozik.

Tel: 301-5050

2016. ápr. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem miért akarsz panaszt tenni? Pusztán kíváncsi vagyok!
2016. ápr. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget!


Utolsó, az utolsó csepp ma az volt hogy hazudott. Ki kell töltenie egy papírt hétfőre a bölcsihez és azt mondta ma nem lesz bent. Később más miatt bementem a rendelőbe és ott ücsörgött az irodába.

De korábban is bunkó volt, többször is minősíthetetlen volt a stílusa, de a mai után álljon meg a menet. Nekem sincs kedvem sokszor dolgozni, de ilyet hazudnék egy ügyfélnek engem már b*szának is kifelé, mint macskát... Na mindegy.

2016. ápr. 21. 20:18
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Gondolom, van hivatalos fogadóideje, talán akkor nem fog elküldeni, sőt biztosan nem! Nem tudom, a bölcsődei papírt mikor kaptad, de nem szabad az utolsó pillanatra hagyni semmit sem...

2016. ápr. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Van fogadóideje, hétfőn meg kedden délelőtt, én a papírt meg kedden kaptam meg délelőtt, így a fogadóidejébe sajnos így se úgy se tudtam volna felkeresni...
2016. ápr. 29. 09:40
 9/9 NikiDávid ***** válasza:
Irssz egy papirt hogy lemondod az legkőnnyeb !
2016. máj. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!