Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tetszik nektek a Rebeka név?...

Tetszik nektek a Rebeka név? Párommal nem tudunk dönteni, hogy Rebeka legyen, vagy Janka.

Figyelt kérdés
2016. ápr. 23. 17:21
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Mi a vezetéknév?

Nekünk is mindkettő tetszik, de pl. a mi vezetéknevünk 3 szótagos és R hangra végződik, úgyhogy nálunk a Janka a befutó.

Ha rövidebb a vezetéknevetek akkor a Rebeka jobb választás. (pl. Kiss Janka helyett a Kiss Rebeka jobb).

2016. ápr. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Mind 2 szép,de nekem a Rebeka jobban tetszik.
2016. ápr. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Borzalmas, ráadásul mióta olyan szépen dalba fogalták vállalhatatlan is. A Janka sem tetszik, de ha csak ebből a kettőből lehet választani, akkor inkább az.
2016. ápr. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
mindkettő borzalom
2016. ápr. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Rebeka jobb:)
2016. ápr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Rebeka szebb nekem :)
2016. ápr. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
A Rebeka az egyik kedvenc nevem, nagyon szép szerintem. A Janka is tetszik, de a kettő közül messze a Rebeka szebb.
2016. ápr. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Nekem nagyon tetszik, és ha a harmadik babánk lány lesz, én ezt szeretném adni. Csak a férjem megvétózta már jó előre, úgyhogy tuti nem ez lesz, már választottunk másikat :D De nekem nagyon nagyon tetszik. A Janka nem igazán, nekem az valamiért öreges kicsit.
2016. ápr. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%

Mindkettő tetszik :)

Kislányaim Rebeka(Beka) és Kamilla(Milla) :) es a pocaklakó Olívia(Livi)lesz :))

2016. ápr. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
59%
Rebeka a második nevem, nekem sajnos nem tetszik. De ehhez biztos hozzátartozik az is, hogy általános iskolában volt egy Rebeka nevű osztálytársam, egy borzasztó csúnya kislány, mindenféle nyavajával. Szegényke :( így természetes, hogy ráasszociálok egyből, meg persze saját magamra, mert nagyon idegesít, hogy ilyen hosszú nevem van ezzel a második keresztnévvel. Janka tetszik.
2016. ápr. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!