Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti vinnetek a kicsit is?

Ti vinnetek a kicsit is?

Figyelt kérdés

Nyaron megyunk baratokkal nyaralni es anyosom "bogarat ultetett" parom fulebe,hogy csak a nagyot vigyuk magunkkal,2,5 eves lesz akkor,a kicsit aki akkor 5 honapos lesz nem kene vinnunk mert a kicsivel nem lesz pihenes a nyaralas,o szivesen vigyaz ra.

Nekem meg sem fordult a fejemben,hogy otthon hagyjuk,nem szeretnek egy hetet tavol lenni tole,ugy erzem nem tudnam jol erezni magam,arra gondolnek mi van vele. 1-2 nap belefer de egy het nem. Plusz szerintem a 2,5 evessel sem igazan pihenes,inkabb kikapcsolodas.

Eddig o errre nem gondolt,de azota folyton azzal nyaggat hogy minek akarom vinni a kicsit.

Ti vinnetek?

Ja meg annyit hogy tapszeres,szopira nem foghatom hogy muszaj vinnem.


2016. ápr. 25. 03:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy vinném! Nem kell fogni semmire, egy 5 hónapos még nagyon pici, szüksége van az anyjára. Szerintem anyósod csak babázni akar, ezért mond ilyen hülyeségeket, és tényleg több "munka" van egy 2,5 évessel.
2016. ápr. 25. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Vinném bizony! :) Nem fogsz tudni kikapcsolódni, mert folyamatosan azon rágod majd magad, hogy mi van a kicsivel.. Anyós meg ha annyira babázni akar, akkor vigye el magához hétvégére mind a 2 gyerkőcöt és akkor tutira bírtok majd pihenni is! :)
2016. ápr. 25. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
28%
mondd meg a férjednek, hogy ha pihenni akartok, akkor mama vigyázzon mindkettőre, úgy OK. De csak a picit nincs értelme otthon hagyni, a naggyal sokkal több a 'gond'.
2016. ápr. 25. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is a nagyobbal van több gond,az már szaladgál,dumál,le kell kötni.

Nekem párom említette meg,mikor lehet már utazni majd a picivel,aki októberben születik,mert jövőre szeretné ha kiautóznánk Horvátországba. Mondtam,megyünk és kész,alszik a kocsiba majd a baba.Lányom a kérdés,apja kiengedi-e az országból velünk majd.

De én azt vallom,vagy mindkettő jön,vagy egyik se.

2016. ápr. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ên sem hagynám itthon a picit! Szerintem is a 2,5 évessrl nehezebb lesz. Anyósnak mond meg hogy egy család vagytok együtt mentek és kész! Ha annyira aggódnak a pihenésre miatt tènyleg mind a 2 gyerkőcök vállalta volna...
2016. ápr. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nekem a lányom 5 hónapos korában külön kellett volna lennem tőle egy hetet, megkattantam volna. Mondjuk kizárólag szopott még, úgyhogy nyilván nem is volt lehetséges. Most 10 hónapos, szerintem 2 nap is megviselne még most is, úgyhogy nem, nem hagynám otthon.
2016. ápr. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ekkora marhaságot. Tuti nem hagynám otthon. Pont, hogy az 5 hónapos fog a legkevésbé port kavarni. Tudom, most én leszek lepontozva, de nekem júliusban született a fiam, és van egy 7 éves nővére. Mikor 5hetes volt a kisfiunk, akkor elmentünk 4 napra nyaralni, igaz ide a közelbe csak, de mind a 4-en. Nem terveztük, hogy azon a nyáron megyünk, mert pici,stb..de egy álom baba volt, evett(szopizott), 4 órát aludt, evett,aludt..... Éjjel is. A nagy miatt meg megszakadt a szívem, mert veszélyeztetett terhes voltam a 6. Héttől, sokat voltam kórházba is, így nem tudtunk sehova menni közösen, és persze mondta,hogy nem baj,mert a tesó a legfontosabb,de láttam rajta, hogy picit bántja. Így megleptük, elmentünk nyaralni.én a picivel pihiztem a medence mellett, ő meg apával kipancsolta magát. A kicsi egy tündér volt. Mindenki a csodájára járt a szállodában, hogy milyen jó gyerek. Míg ott voltunk egyszer se sírt. Szerintem neked is jól viselné az 5 hónapos. Futnod még nem kell utána, viszont már érdekli minden, szívesen elnézelődik,könnyen le lehet kötni. Nekem visszataszító, hogy a babát hagyjuk otthon, mert úgy már nem jó. A család része ő is. Ha vele nem megy, akkor ne a gyerekről "mondjatok" le,hanem az idei nyaralásról. Elég érdekes a párod.az enyém még ha én valami csoda folytán azt mondanám, hogy hagyjuk itthon, akkor ő tuti nem jönne, ugyanis egy család vagyunk.
2016. ápr. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Éppenhogy a 2,5 évessel nem lesz pihenés! Ha ennyire "jószándékú", akkor vállalja be a nagyobbat. Az 5 hónapos rendkívül rugalmas, semmi gond nem lesz vele.

Egyébként én vinném és viszem is minhárom gyereket. A kicsi mondjuk akkor már 11 hós lesz (már jobban lefoglal mint 5 hós korában). Eszembe se volt soha egyiket sem lepasszolni nyaralás idejére. Persze nincs pihenés. De hát kinek mi.

2016. ápr. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a hozzaszolasokat,mindenkivel egyeyertek,megerositest kaptam hogy jol gondolom. Parom sem gondolt erre mig az anyja nem mondta. De volt durvabb gondolata is anyosnak. Angliaban elunk,nem volt biztos hogy megjon a pici utlevele mig hazamennenk, igy ugye nem mentunk volna se haza se nyaralni. Azt mondta majd o kijon,vigyaz a picire ameg mi nyaralunk. Mondtam paromnak ugye nem gondolja komolyan anyad hogy Angliaban hagyom a picit meg mi Horvatban nyaralunk. Az eszem megall neha az otleteitol.
2016. ápr. 25. 11:08
 10/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy vinnem. Nekunk is felajanlotta mar csaladtag, hogy vigyaz a gyerekre 1 eves kora elott, menjunk egy hetre nyaralni kettesben.. Aha, persze :)
2016. ápr. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!