Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez így biztonságos? Ti h...

Ez így biztonságos? Ti h vinnétek 3 kicsit?

Figyelt kérdés
van egy 3 és egy 5 évesem,pici nemsokára születik. autóban ez mennyire jó? eleinte apa és a pici elől,én a két naggyal hátul. nem merem hátratenni mindhármat.. vagy biztonságos? vagy cseréljük le olyanra az autót ahol 3-3 vagy 2-2-2 ülés van? jó fejek a nagyok de mégis csak egy kisbaba menne melléjük és ők se nagyok.. vagy ha pl 1 évesig hordozóban elöl van a a pici,utána már elég érettek lesznek arra h melléjük tegyem,nem lehet gond? akár jószándékból is..
2012. szept. 22. 14:58
 1/10 anonim ***** válasza:

egy éves korig úgysem jó ha hátra teszed, mivel háttal kell bekötni. Utána már hátra tenném a helyedbe, aztán majd meglátod, mennyire huligánkodnak.

Ha esetleg nem válik majd be, a 0-18 kg-os ülést be tudod elől is kötni.

2012. szept. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát én tuti mind a 3at hátra raknám, az anyós ülés a legveszélyesebb hely a kocsiban. Nekem csak 1 gyerek adatott meg, de a barátnőméknél 3 van és mindig a 3 gyerek utazott hátul, nincs abban semmi veszélye.
2012. szept. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

3 gyerekünk van, hátul ülnek egy sorban:) a kicsi ül középen 0-18-asban (már előre néz mert 14 hónapos) és így balhé sincs a két nagyobb között. (korábban volt).

Én is úgy tudom, az anyósülés a legveszélyesebb hely az autóban.

2012. szept. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Amíg csak háttal lehet bekötni, akkor is hátra tettétek?
2012. szept. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Denisa W. ***** válasza:
Ugyan nekem csak két gyerkőcöm van, de én is hátul utazom a naggyal, a kicsi elöl van a hordozóban. Ha én vezetek, akkor is az anyósülésen van a pici, mivel a hordozót csak háttal lehet bekötni, így semmiképpen sem tudom elképzelni, hogy a hátsóülésen utazzon, "eltakarva". Ha kinövi a hordozót, akkor megy ő is hátra rendes ülésbe a nagytesó mellé. Szóval, én semmiképpen sem tenném a hátsóülésre addig, amíg háttal utazik.
2012. szept. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4,5, 2,5 és fél évesek a fiuk nálunk, és hárman ülnek hátul a kocsiban, a nagy ül középen- nagyon tetszik neki, hogy ki van nevezeve főnöknek- szóval ha van valami- akkor ő intézkedik. Pl a legkisebbet megitatja, ha odaadom a cumisüvegét, vagy berakja a szájába a cumit. A középsőnek meg adogatja a játékokat- vagy nasit... szóval neki tetszik ez a feladat!!! :))
2012. szept. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
sose hallottam még hogy hátrafelé kell bekötni. A mi autónkban nem is lehetne előre kötni a gyerekülést, mert a légzsák nem kikapcsolható...
2012. szept. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Három gyerekem van de soha nem raktam az elsô ülésre.Ez borzasztó veszélyes. Úgy tudom minden autóban a lehajtható napellenzô másik oldalán van egy felhívás hogy ezt nem ajánlják,gondolom azért mert sokan oda teszik a babát.
2012. szept. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!
2012. szept. 24. 08:58
 10/10 anonim ***** válasza:

7-es, mármint hogy a hordozót hátra felé kell bekötni? Nem is lehet másképp.

Egy éves korig pedig mindenféleképpen hátra felé kell bekötni a gyereket, a nyaka miatt.

2012. szept. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!