Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az Eliot névről?

Mit gondoltok az Eliot névről?

Figyelt kérdés
Szerintetek szép név? Nektek milyen ember jut róla eszetekbe?

2016. ápr. 26. 17:02
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Szep, de itthon nem adnam.
2016. ápr. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Milyen ember jut eszembe? Hát, eléggé barnabőrű. Egyébként külföldön szép név, de magyarországon kisebbségi.
2016. ápr. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik.

Viszont itthon nehéz olyan vezetéknevet találni, amihez illene és nem ütne el nagyon. Az meg a másik, hogy a legtöbben teljesen hülyének nézik azt, aki nem hagyományos nevet választ és ennek főleg a gyerek szívja meg a levét.

2016. ápr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat. Régóta tetszik ez a név de eddig nagyon sokan leszólták.
2016. ápr. 26. 17:47
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Nekem tetszik. en meg gondolnodom mi legyen a baba neve, de ez a nev is koztuk van. :)

Igaz en agliaban elek,viszont nem tervezunk itt maradni eletunk vegeig.

Szerintem ne mas velemenyet helyezd elore,hanem a tiedet. :)

Ha neked tetszik,miert ne? Ne azert ne add neki,mert mas azt irta nem szep nev. :)

2016. ápr. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Alapvetően tetszik ez a név, ha külföldi lennék, el is gondolkodnék rajta, de magyar vezetéknévvel nem lenne az igazi.
2016. ápr. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) 5-ös igazad van mások véleményére kicsit jobban adok mint a magaméra mert nem akarom hogy esetleg kigúnyolják a későbbiekben. :)
2016. ápr. 26. 20:43
 8/9 anonim ***** válasza:
33%
Más, jobban elfogadott, Magyar gyereknek való nevetek nincs esetleg?
2016. ápr. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, nem rossz, de nem adnám. Ismerek ilyen nevű kisfiút, aranyos. (Szőke kék szemű...) Nekem a nagyon vadon meséből a kessé lüke szarvas jut róla az eszembe, azt hiszem igy hívják a mesében.
2016. ápr. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!