Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Leila névről?

Mit gondoltok a Leila névről?

Figyelt kérdés
A párommal májusra várjuk a kislanyunkat és a Leila név mellett döntöttünk de a család nagyobb részének nem tetszik . Nekünk ez rosszul esik de nem szeretnénk változtatni rajta de mi van ha a neve miatt nem fogjak szeretni? Miért nem tudjak elfogadni a nevet?
2016. márc. 29. 11:27
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Hidd el, fogják szeretni, bármilyen nevet is választotok. Nem szokványos, de a lényeg, hogy nektek tetsszen.
2016. márc. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon-nqgyon tetszik ez a név.A Ti gyereketek, a Ti döntésetek!Ne foglalkozzatok másokkal, szerintem a gyerkőcbis fogja szeretni...nagyon különleges név.
2016. márc. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha a párommal lesz lányunk,nekünk is így fogják hívni,csak írni másképp,mert párom külföldi,nálunk így lesz: Leyla

Akinek eddig mondtam,mindenkinek nagyon tetszett.

2016. márc. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyre aktuálisabb lesz...
2016. márc. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Szeretni fogják, és a ti döntésetek. Tény, hogy szerintem is csúnya név...
2016. márc. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szép név, de én sem adnám a saját gyerekemnek, mert túl idegen hangzású és mindenki a Star Warsra asszociál még akkor is, ha az Leia volt...

Ennek ellenére, ha nektek ez tetszik, akkor legyen ez, és ne aggódjatok, szeretni fogják, ezt nem a név határozza meg.

2016. márc. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gyönyörű, én elfogadnám saját nevemnek, szerintem a családtagjaitok is meg fogják szokni/szeretni, ha már a kisbabátokhoz társítják majd a nevet, és nem csak ötlet lesz.
2016. márc. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is szép név, ti gyereketek, nem foglalkozz azzal mit mondanak a rokonok, jobb nem is elmondani nekik csak mikor már megszületett. A mi családunkban sem teszett szinte senkinek a fiunk neve, de aztán elfogadták és teljesen odavannak a bébiért:-)
2016. márc. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem az én világom. De: kérdeztétek a családot, hogy mi a véleményük? Mert ha nem, akkor minek kritizálják, ha viszont igen, akkor el kell fogadni, hogy ezt válaszolták. Kizárt, hogy a neve miatt ne szeressék, ahhoz már hiperprimitívnek kell lenni.
2016. márc. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!