Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan anyuka, aki...

Van itt olyan anyuka, aki kiakadna a a fia lányos ruhákba öltözik játszas kozben?

Figyelt kérdés
Megindokolnatok a valaszaitokat?
2016. ápr. 28. 02:37
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*ha a fia
2016. ápr. 28. 02:38
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem akadnék ki,mert nem adnàm rà.

Gondolok a rózsaszínre vagy olyan mintàkra amikor tele van csajos dolgokkal a ruha.

Ha van rajta egy kis pillangó egye kukac ha homokozik.

De közösségbe biztos nem vinném lànyosba.

Én sem öltözök pasis ruhàba.

2016. ápr. 28. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
En egészen pontosan óvodai játszaszasra, vagy otthon beoltozos játékra gondoltam. Szerep jatek szeruen
2016. ápr. 28. 05:24
 4/11 anonim ***** válasza:
Hàt nem tudom,még óvodai farsangra se öltöztetném lànyosba pl hercegnősbe.
2016. ápr. 28. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

3 éves fiam rendszeresen ezt csinálja. Magára tekeri a takarókat, hogy az a báli ruhája, a fejére meg kendőt tesz, hogy az a hosszú haja. Felveszi a nővérei farsangi hercegnőruháját, meg a lila hercegnős fülmelegítőjét, és legszívesebben a Barbie-jaikkal játszik.

Nálunk a férjem eleinte eléggé kiakadt rajta, most már kevésbé, kicsit beletörődött. Én alapvetően nem akadok ki rajta, tudom hogy ez is csak egy szerepjáték, bár néha mikor egy napon keresztül komplett hercegnő személyisége van folyamatosan, azt kicsit túlzásnak tartom.

2016. ápr. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem akadnék ki, bár lányom van. De neki is van fiúsnak számító ruhája.

Én kifejezetten fiús kisgyerek voltam. 12 éves koromig mindent utáltam, ami picit is lányosnak számított és oldalt felnyírt, 2 centis hajam volt. Sőt, egyszer a fodrászt megdumáltam és kopaszra letolta nyáron. Akkor a szüleim azon akadtak ki, hogy a hófehér bőrömmel vagy napszúrást kapok vagy leég a fejem, úgyhogy kötelező volt a kalap kintre.


De szerencsésnek tartom magam, hogy nem akadályoztak semmiben, nem erőltettek rám lányos ruhákat (kivéve évzárók, akkoriban a rakott szoknya muszáj volt lányoknak, gyűlöltem..).


A lányom bölcsődéjében néhány hetente tartanak zenés-táncos "bulit". A lányok kaphatnak tüllszoknyaszerűséget, aki kéri. A fiúk is rákaptak és ők is pörögnek benne. A múltkor az egyik három éves kisfiúról nem tudták leimádkozni, ő délutánig abban volt és boldogan mutogatta mindenkinek, hogy milyen jól pörög.


Szerintem aki nagyon ellenzi, hogy bármilyen lányosnak tartott dolgot kipróbáljon a fia, feltételezem, hogy attól tart, hogy a nemi irányultságát befolyásolja.

Pedig nem, illetve nem ezen múlik. Ha meleg, akkor katonaruhában is az lesz meg rózsaszín tüllszoknyában is, ha pedig hetero, akkor egyiktől sem.

Jómagam is hetero vagyok, pedig teljesen fiúsan viselkedtem egészen a kamaszkor kezdetéig (onnantól nem volt buli, mert a fiúkat nem érdekeltem olyan külsővel).

De a férjem is mesélte, hogy néha beöltözött Katikának és a nővére/anyja cuccaiban parádézott, még ki is sminkelte magát ovisként. Pörgött-forgott női cipőben és szoknyában a tükör előtt és jól szórakozott.

Aztán nála is beütött a kamaszkor és számolatlanul hódította a csajokat.

2016. ápr. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát a kislányom a hétvégén felvette az egyik ingemet, szemceruzával bajuszt rajzolt magának, és kijelentette, hogy ő a Sanyi bácsi, az "ovis mindenes" és jól megszerelte a játék mosogatóját, aztán kiment füvet nyírni. :D

Feladtam rá egy kantáros nadrágot, és lefotóztam az eseményt...

2016. ápr. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

:D 7es, ez nagyon aranyos!

Az én 3,5 éves kisfiam is szokott az oviban beöltözni hercegnőnek. Szuper fotók készültek már róla :D

A felnőtteknek lehet furcsa, pedig nincs ebben semmi.

Az autókkal, járművekkel, a focival is nagy barátságban van, sőt a tv-ben a kedvenc sportja a snooker. :P

2016. ápr. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

az enyém az unokatesókkal (csak csajok) parádézott már tütüben. imádta :) amíg a többi felöltözött hercegnőnek, a legnagyobb megkérdezte, kér-e ő is ruhát. kért. kapott hozzá egy csillogó csápot meg varázspálcát is. übercuki volt.

olyan 2-3 éves kora körül.

most 5 éves, és szerintem semmivel nem lehetne rábeszélni, hogy felhúzza.

2016. ápr. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az attól függ, hogy hány éves. Ha mondjuk 2-3, akkor oké.

Ha 16, akkor kiakadnék.

2016. ápr. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!