Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért jó, ha Barbie-s, Hello...

Miért jó, ha Barbie-s, Hello kitty-s stb. ruhákba öltöztetik az anyukák a gyerekeiket?

Figyelt kérdés

Miért képesek kiadni súlyos ezreket mindezért?

Magyarázza el már nekem valaki.


2011. okt. 19. 13:24
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
85%
Miért rossz? Az én lányom imádja Hello Kitty-t, így nem kérdés, hogy ha vásárláskor találunk ilyen mintás ruhát a boltban, akkor azt választjuk.
2011. okt. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
64%
Első vagyok, azt kihagytam, hogy az árához meg semmi közöd, mindenki arra költi a pénzét, amire akarja. Ha nekem megéri többet fizetni egy ilyen ruháért, akkor hadd döntsem már el én, hogy így teszek-e.
2011. okt. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
85%

Te magyarázd el, hogy miért zavar ez téged? Nem tetszik, ne nézd meg más gyerekének a ruhatárát.

Kislányomnak 1-2 ilyen ruhája van. Miért? Mert tetszik. Ugyanúgy, mint a next ruhák. Egyszerű a magyarázat.

2011. okt. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
83%

Én sokszor veszek Hello Kittys ruhákat a lányomnak. Ő még nem értékeli, mert ahhoz kicsi, de nekem tetszik. :)

Drága? Az. De minden babaruha drága! Amúgy a H&M-ben szerintem nem olyan drágák. A C&A-ban eszméletlen drága, de én mindig megvárom a leárazást. Múltkor is egy tök jó Hello Kittys együttest vettem neki 4990 Ft helyett 2190 Ft-ért! Szerintem semmivel sem volt így drágább, mint a nem Hello Kittys cuccok.

2011. okt. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
83%
Mert a gyereknek tetszik. A felnőttek között is vannak olyanok, akik ragaszkodnak egy adott márkához és erre áldoznak is. Ha megteheti, hogy megvegye a gyerekruhát X összegért, hát vegye.
2011. okt. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
32%
Mert az anyukak megadjak a gyereknek amit ok nem kaptak meg, meg nem volt. No meg a sok hirdetes is kozbejatszik. A szomszeddal is legalabb egy szinten kell lenni, de lehetoleg tul kell szarnyalni. Ezert.
2011. okt. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
79%

Láttam már tök olcsó Hello Kittys ruhát, és méregdrága semmitmondó ruhát. A drágaságát nem csak ez alapján lehet megítélni.

Amúgy ha valaki megteheti, ezt akarja, hát tegye. Nekem ettől sem rosszabb, sem jobb nem lesz, így nem igazán érdekel.

2011. okt. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
83%
Én sem értem, hogy ez neked miért probléma. Én a fiamnak verdás és toy storis cuccokat szoktam venni, mert azt szereti. És igen, az is igaz, hogy a gyerekholmik alapvetően drágák, miért vegyek tescost, ha csak pár száz forinttal olcsóbb?
2011. okt. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
85%
Azért mert jó minőségűek és nagyon jól is néznek ki. Nem ebből áll a ruhatárunk, ugyanúgy van benne márkátlan, kínai, sőt egy-két turis is, de azért oviba járni, orvoshoz menni ő is nézzen ki valahogy. Ilyenkor lakítod ki az ízlését, és sokat adok arra, hogy legyen ízlése, ne ócskaságokat hordjon. Belőled pedig csak az irigység beszél.
2011. okt. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
37%
ugyan mar. Miert lenne irigy a kerdezo? Ezek a Hello Kitty, es tarsait ugyanott, Kinaban csinaljak, mint a tobbit.
2011. okt. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!