Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan anyuka, vagy...

Van itt olyan anyuka, vagy ismertek, akik 40 év körüliek, több gyerekesek, és 30-nak néznek ki? Mi a titkotok?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 28. 09:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
61%

Genetika,pénz.Ennyi.

Ismerek olyat,akinek 3 gyereke van és 40. Csinos,bár azért az arca akkor se 30-as,de nem ráncos,viszont én elég jól megállapítom a kort.

2016. ápr. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
98%

Genetika.

A penz nem igazan szamit ahogy az elso irja.

En 35 vagyok, de 25 - nel tobbnek meg sosem neztek. Es nem hasznalok draga kenceket, arcrkremet meg sosem hasznaltam.

2016. ápr. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%

Genetika + nulla szoli, direkt napozás.

Nem hiszik el, hogy a gyerekem a gyerekem illetve ha igen, akkor tinimaminak néznek. 32 vagyok. 8 év múlva max a mostani koromnál fogok járni kinézetre.

2016. ápr. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

40 vagyok. Mások szerint simán letagadhatok 10 évet.


Titok? Sport, nem sminkelek, csak szemfestés néha.

Napi egy krémezés, arctisztítás. Túlsúlyom soha nem volt.Ruhák terén a korosztályomhoz alkalmazkodom, nem akarok úgy öltözni, mint a fiatalok. De kedvencem a farmer, ez tény.

2016. ápr. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Javarészt genetika nyilván, meg életmód. Én 41 múltam, 2 gyerekem van, jómagam nem látom annyira kívülről magamat, de mások szerint letagadhatnék tiszességgel belőle. Egyrészt nálunk mindenki ilyen, nővérem, anyukám is, Ő speciel közel a 70-hez, de azon is mindig kiakadnak, hogy miként nyugdíjas ilyen fiatalon, akkor mondom, hogy mennyi idős, sakk-matt mindenkinek. A titok javarészt ez, persze pénzzel sokat segíthet az ember,(gondolom, nálam átlagos az anyagi helyzet) de van ami fontosabb. Én világ életemben rengeteget ittam(vízet természetesen), sosem sminkeltem rendszeresen és gyűlölöm a napot.(fényérzékeny is vagyok) Nyilván ér, amig rám süt az utcán, meg ha nyaralunk,(a többiek csinálnak amit szeretnének, én parton addig vagyok, amíg úszom) stb..., de sosem napoztam direktben, ettől függetlenül nem hulla a bőröm. Súlyfeleslegem sosem volt, pedig életemben nem jártam konditerembe és nem is fogyóztam, ellenben a mai napig rendszeresen biciklizem és úszok, itthon jógázom közel 20 éve. Meg hát ugye az vagy, amit megeszel, szerintem mindig is egészségesen étkeztem, de mióta gyerekeim vannak erre még jobban figyelek, nem teher, mára már ez a természetes. Sosem voltam nagy éjszakázós,úgy 25 körül leálltam vele, öröklötten más a bioritmusom, műszakolnom meg sosem kellett, normál munkabeosztásom van, így az alap állapot, hogy 11 után szinte sosem vagyok már fennt , de 6 után sem igen alszom már hétvégén sem. Nekem ennyi, ha tippelnem kellene, de lehet ez is csak nagyon kis mértékben érinti az egészet és tényleg a legfőbb kulcs a genetika.
2016. ápr. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, bizony, a kiegyensúlyozott élet nagyon fontos. Minden téren.
2016. ápr. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, jó ezeket olvasni :)
2016. ápr. 28. 10:51
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom a többiekhez: genetika.

Pénzzel csak csinosan tud valaki öltözni, meg plasztikáztatni, de az meg látszik.

Én 36 vagyok, van 2 gyerekem, a múltkor az óvónő megkérdezte, mennyi idős vagyok, mert ő huszonévesnek gondolt. Igen, nagyon fiatalnak látszom, de nem teszek érte semmit, soha nem használtam én sem kencéket (nem is bírja a bőröm, 1-2-szer próbáltam, de áááá zsíros és pattanásos lettem). Szóval különösebb titok nincs. :)

2016. ápr. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

+ a káros szenvedély mentesség is sokat számít. Az alkohol, cigi rémesen öregít.

3-as voltam.

2016. ápr. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
36%
A pénz is kell azért,nem plasztikára. De egészséges életmódot meg kell fizetni,rossz fizetésből nem tud az ember mindig csirkemellet enni,meg sok zöldség ,gyümölcsöt. Nem árt a pénz a konditeremre,úszásra,mert van aki nem vékony alkat,ahogy pl én se. De én be is vallom,hogy lusta vagyok,mondjuk nem terhesen állok már neki sportolni. Én mondjuk 25 vagyok még csak,de 16 évesen is pont így néztem ki. Lehet majd hirtelen öregedek meg,az is lehet,hogy nem. A gének nyomnak legtöbbet a latban,mellé a pénzzel rásegítesz max,ápoló krémek,kozmetikus. Sokat számít a stresszmentes élet is .
2016. ápr. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!