Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Negyedik gyerek? Négy gyerekes...

Negyedik gyerek? Négy gyerekesek, meséljetek! Milyen az élet négy gyerekkel, mekkorák, milyen nehézségek vannak, mekkora házban éltek?

Figyelt kérdés
Három gyereket terveztünk, meg is született a harmadik, de rájöttem, hogy nagyon szeretnék még egyet. Sok minden szól ellene (életkor, szobaszám, stb), de nem tudom elengedni a témát.

2016. jan. 30. 21:07
 1/3 A kérdező kommentje:
Senki nem ir tapasztalatokat?
2016. febr. 14. 13:41
 2/3 anonim ***** válasza:

Úgy látszik nem sok 4 gyerekes nézegeti az oldalt :)

Nekünk most van úton a negyedik baba. Én sem tudtam volna elképzelni, hogy ne legyen több gyermekem. Kertes házban élünk, ez egy régi ház, 3 szoba plusz nappali, de ebből csak 2 szobát használunk, mert a harmadikat még fel kel újítani, meg a házzal is folyamatosan haladunk, ahogy jönnek a gyerekek.

Mekkorák a gyerekeid? Hány éves vagy? A férjed mit szól a dologhoz?

Szerintem sok gyerekkel az élet csodás:)

2016. jún. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A gyerekek 6 4 és 2,5 évesek. Könnyebb mint amikor csak egy volt mert vele egész nap foglalkoznom kellett, semmire nem volt időm. De mióta többen vannak, együtt játszanak, nagyon cukik. Van időm főzni és elvégezni a házimunkát. 3 és 4 között pedig szerintem már njncs különbség.
2016. jún. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!