Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, mi az amire jelenleg...

Anyukák, mi az amire jelenleg vágytok?

Figyelt kérdés
Igazából az érdekel, hogy mi az, amire ti, mint nő, feleség vágytok, egyéni igények, álmok. Kicsit legyetek önzőek légyszi :)
2016. ápr. 29. 16:48
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
75%
Tengerparti nyaralàs férjemmel,kisgyerek nélkül... ;)
2016. ápr. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
54%

Túrós derelye...

Bár ez az álmom most teljesült...böff

2016. ápr. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
86%
Egy francia krémesre, de álom marad, mert cukorbeteg vagyok és tejallergiás.
2016. ápr. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Én egy új laptopra vágyom nagyon, a régi sokszor bajos, a szerelő szerint nemsokára véglegesen bemondja az unalmast.
2016. ápr. 29. 17:17
 5/30 anonim ***** válasza:
68%
Én csak aludni akarok egy kiadósat...
2016. ápr. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
58%
Egy nyaralásra nagyon vágynék, de nem igazán jut rá idén, meg 3-4 hónapos picibaba mellett nem is az igazi. Nem baj, rá vágytam mindennél jobban, nyaralni még nagyon sokat fogunk életünkben, de most nagyon boldog vagyok, hogy itt van velünk. Amire még vágyom, hogy legyen végre jó idő és tudjunk nagyokat sétálni vele, a férjemmel, a kutyánkkal :) Legyen jó meleg, együnk egy fagyit, igyunk egy teraszon egy jó málnás limonádét :)
2016. ápr. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
42%
Egy hét munka nélkül remek lenne...
2016. ápr. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
49%

Egy igazi, rendes koktélra :)

Kb. két éve nem ittam alkoholt, pedig nem vagyok antialkoholista. A kisebbik kisfiunk nehezen jött össze, a próbálkozás időszakában sem ittam alkoholt (ez egy év volt), utána terhesen sem (nyilván), és most meg szoptatok két hónapja. Remélem, egyéves koráig tudom szoptatni, de utána szeretnénk még egy gyerkőcöt, úgyhogy indul újra az egész :D Asszem elég sokáig fogok várni arra a koktélra :D

2016. ápr. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
53%
Elköltözni !!! Az anyösomèktól.
2016. ápr. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
76%
Eljutni a színházba végre...
2016. ápr. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!