Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány év munkaviszonyotok volt...

Hány év munkaviszonyotok volt a gyerek/ek születése előtt? Utána hogyan alakult a munkába való visszaállás? Hány évesek vagytok most, és jelenleg hány év munkaviszonyotok van?

Figyelt kérdés
2015. márc. 5. 14:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

10 éve dolgoztam már kisebb nagyobb megszakításokkal. Ahonnan szülni mentem, ott 3,5 éve dolgoztam. Vissza nem megyek, mert vendéglátás, és nem összeegyeztethető a munkaidő a gyerekneveléssel.

Most 31 éves vagyok, 2 éves a fiam, és munkát keresek a frissen végzett új szakmámban.

2015. márc. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%

Két és fél év munka után mentem táppénzre, 3 hónappal később szültem. 2 évig otthon voltam, azóta 11 hónapot dolgoztam újra, ugyanott.

26 éves vagyok

2015. márc. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

11 év munkaviszonyom volt, amikor eljöttem szülni. Ez 7 éve volt, a 3. gyermekünk most 1,5 éves.

A munkaviszonyom folyamatos, jelenleg 18 év. A kicsi legalább 3 éves koráig itthon maradok, utána majd meglátjuk mi lesz. A régi munkahelyemre nem tudok visszamenni, nem tudom vállalni a munkaidő beosztást és az utazást.

2015. márc. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
lemaradt, hogy 38 éves vagyok
2015. márc. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
9 évet dolgoztam az első gyermekem megszületése előtt, csődbe ment a cég, az utolsó éves fizum nagyjából bent ragadt, a munkaügyi alap fizetett ki, így oda vissza nem mehettem. Amikor a nagylány 2 éves lett ismét terhes lettem és megszületett a kistesó is. 2 évesen ment bölcsibe én meg közben új állás után néztem. Jelenleg ott tartok, hogy lejárt a fél éves próbaidőm és véglegesítve vagyok, idén leszek 39 éves.
2015. márc. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
14,5 év folyamatos munkaviszony után lettem terhes. Arra a munkahelyre mentem vissza, ahonnan elnentem szülni, 8 év munkaviszony után. 38 éves leszek, idén lesz 20 éves a munkaviszonyom.
2015. márc. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

27 évesen szültem az első babát, akkor már 7 éve dolgoztam ugyanazon a munkahelyen (és közben tanultam is fősulin). Aztán 2 évet itthon voltam a lányommal, utána visszavett a munkahelyem, ahol 2,5 évig dolgoztam újra, és most a második babámat várom. Áprilisban fog megszületni, már itthon vagyok táppénzen. 32 éves leszek.

Mivel engem visszavártak és visszavettek, így könnyen ment a két gyerek között a munkába való visszaállás. Remélem most is így lesz, majd ha a kisebbik is betölti a két évet és felveszik bölcsibe.

2015. márc. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
8 év folyamatos munkviszony után, mentem el szülni 3.5 éve voltam s cégnél de határozott szerződéssel. Gyed alatt véglegesítettek 2 év után jöttem vissza ugyan oda. Idén lesz 8 éve, hogy itt vagyok a cégnél. 32 vagyok.
2015. márc. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
16 év munkaviszonyom volt,egy kisebb megszakítással. Annál a cégnél, ahonnan gyedre mentem, ott kb 9 éve dolgoztam. Van egy 2 év körüli és egy 4 hónapos kislányom. Én sem hiszem, hogy visszamegyek ugyanoda dolgozni, kereskedelem, ez sem épp gyerekbarát beosztással, de ki tudja, mit hoz a jövő.
2015. márc. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lemaradt, 39 éves vagyok. (9-es)
2015. márc. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!