Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sokgyerekesek, mit szólnátok...

Sokgyerekesek, mit szólnátok ha az (új) beosztottatok ezt mondta volna? Féljek?

Figyelt kérdés

Hétfőn kezdtem új helyen, és már ma sikerült beszólnom a közvetlen főnökömnek, az osztályvezetőnknek... Nő és valamelyik nap bent voltak az ikerkislànyai, én azt hittem ők ketten vannak neki.

Ma hallottuk, hogy egy nőci kiabál az utcán, pont bent volt ő is. Kinéztünk az ablakon, 4 gyerekkel volt a nő. Tettem egy megjegyzést, bár viccnek szántam, hogy ennyi gyerektől én is megőrültem volna. Erre ő is megszólalt, hogy ő is, az unalomtól, neki 5 van...

Szégyeltem magam rendesen. Nem tudtam, hogy mennyi van neki, csinos, fitt, vezető, nem tipikus nagycsaládos.

Nem láttam rajta, hogy megsértődne, az kollégák azt mondták később, hogy nem olyan aki emiatt szivatna, rendes. De akkor is cikinek érzem. "Féljek"?


2016. ápr. 29. 19:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs miért félned. Az, hogy te hány gyerektől "őrülsz meg" téged minősitő dolog, nem azokat becsmérled, akik 20 gyerekkel is elbírnak.
2016. ápr. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell félned, szerintem viccelődni akart
2016. ápr. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
"Tipikus nagycsaládos" az milyen?
2016. ápr. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
annyira nem általános hogy 5 gyereket nevel, hogy ezen megsértődjön...mármint ha én 5 gyereket nevelnék, tisztában lennék vele, hogy ez az átlag erején felüli, és hogy nem egy szokványos dolog, ezért nem sértődnék meg rajta...
2016. ápr. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nincs mitől félned
2016. ápr. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért nem egy komoly "beszólás".

Én annyit mondtam volna, hogy " komolyan? Minden tiszteletem a tiéd, én ezt nem tudnám, higy 5 gyerek mellett itt is helyt álljak! Higy csinálod?"

2016. ápr. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Úgy értettem a tipikust, hogy nincs vezető beosztásban. Én akiket ismerek otthon vannak a gyerekkel. Vagy ha valaki dolgozik is nem volt ideje karriert csinálni.

Plusz konditermet ajánlott tegnap, erre nincs idejük..

2016. ápr. 29. 19:26
 8/12 A kérdező kommentje:
Azt hiszem èn in eléf meglepődve reagáltam :))
2016. ápr. 29. 19:27
 9/12 A kérdező kommentje:
Szerintem is viccelődni akart. Csak nem tudom nem e maradt benne " tüske"
2016. ápr. 29. 19:29
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat
2016. ápr. 29. 19:29
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!