Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sokgyerekesek, mit szólnátok...

Sokgyerekesek, mit szólnátok ha az (új) beosztottatok ezt mondta volna? Féljek?

Figyelt kérdés

Hétfőn kezdtem új helyen, és már ma sikerült beszólnom a közvetlen főnökömnek, az osztályvezetőnknek... Nő és valamelyik nap bent voltak az ikerkislànyai, én azt hittem ők ketten vannak neki.

Ma hallottuk, hogy egy nőci kiabál az utcán, pont bent volt ő is. Kinéztünk az ablakon, 4 gyerekkel volt a nő. Tettem egy megjegyzést, bár viccnek szántam, hogy ennyi gyerektől én is megőrültem volna. Erre ő is megszólalt, hogy ő is, az unalomtól, neki 5 van...

Szégyeltem magam rendesen. Nem tudtam, hogy mennyi van neki, csinos, fitt, vezető, nem tipikus nagycsaládos.

Nem láttam rajta, hogy megsértődne, az kollégák azt mondták később, hogy nem olyan aki emiatt szivatna, rendes. De akkor is cikinek érzem. "Féljek"?


2016. ápr. 29. 19:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

én felvisítottam :D látod, te viccelődni akartál, neki meg sikerült :D

tök jó fej lehet! te meg semmi rosszat nem mondtál :)

2016. ápr. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az én főnökasszonyomnak 4 gyereke van, és ő is kimondottan csinos, fitt, sikeres a munkájában :) Egyszer én is mondtam hasonlót, amikor kérdezte, hogy nekem hány gyerekem van, és mondtam, hogy egy, meg hogy be is diliznék, ha több lenne (haha, azóta már van egy kistesó is :D ), akkor mondta, hogy neki négy van. Nem sértődött meg egyáltalán :) Közben kiderült, hogy a legidősebb fiát még ismerem is, pár évvel fiatalabb csak nálam.
2016. ápr. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!