Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nálatok mi lesz a holnapi...

Nálatok mi lesz a holnapi program most, hogy együtt van az anyák napja május elsejével?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 30. 16:09
 1/7 A kérdező kommentje:

Mi természetesen felköszöntjük a mamákat. Kilátogatunk a temetőkbe a dédik sírjához.

Majálisozni nem szoktunk.

Inkább valami más közös program.

3 iskolás gyermek van.

2016. ápr. 30. 16:10
 2/7 anonim ***** válasza:
Időjárásfüggő. Ha jó idő lesz, kimegyünk valami rendezvényre, vagy csak úgy sétálni a városba.
2016. ápr. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Itt elvileg verőfényes napsütés lesz. A gyerek még csak 2 hónapos, de a férjem anyjával kimegyünk a Városligetbe 4-esben, így anyák napja is lesz meg majálisozás is. Én pl. szeretnék kapni egy lufit a férjemtől, remélem, hogy kapok is.:))


Mi a Deákon lakunk, így egy laza babakocsis séta a Városliget, jót fog tenni nagyon!


Anyuval nem tudunk holnap találkozni, mert vidéken élnek, de telefonon felköszöntöm, és jövő héten meg elmegyünk beülni valahová a belvárosban.

2016. ápr. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi egyiket sem tartjuk igazán, május 1 csak munkaszüneti nap, anyák napján vmi jelképes dolgot kap az anyukám, én a szülinapomon szoktam köszönteni, mint anyukát.
2016. ápr. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Férjemnek holnap van a születésnapja, szóval családi ünnep lesz. Sajnos rossz időt ígérnek, pálinkafesztivál van a városban, oda fogunk kimenni egy késői ágyból kimászás után (tuti, hogy ötkor felébredek, ha végre alhatnék), a lányunk egyetemista, de nem jön haza ezen a hétvégén, mert hétfőn vizsgázik, és inkább maradt.
2016. ápr. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szívesen mentem volna majálisozni, de ez már nem fog beleférni a programba. Délelőtt kimegyünk a dédihez virággal, aztán megyünk anyóst felköszönteni, utána meg megyünk az én anyukámhoz ebédre, így őt anyák napja alkalmából is köszöntjük, illetve több dolgot is ünneplünk: múlt héten volt az én szülinapom, ezen a héten anyukám névnapja, jövő hét elején a kisebbik fiunk névnapja, így, mivel nagyon nehezen tudjuk megszervezni a közös ünnepléseket, ezeket a nagyon közelieket egyszerre tartjuk meg. Persze itthon már rég felköszöntött a család, meg a kicsit is felköszöntjük itthon a névnapján, de anyuhoz nem tudunk minden ünnepi alkalom napján elmenni, úgyhogy ő most fog felköszönteni minket, mi pedig őt.
2016. ápr. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Anyukámhoz átmegyünk felköszöntjük és kész .
2016. máj. 1. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!