Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 éves kislány nemiszervén,...

2 éves kislány nemiszervén, és annak környékén piros, horzsolásszerű, enyhén gennyező seb mi lehet?

Figyelt kérdés
Nem gyógyulnak,de akár pár óra alatt kijön. Lehet tejallergia miatt? Vagy fertőzés? Hétfőn tudom orvosnak megmutatni.
2016. ápr. 30. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Kimarta a pisi.

Nagyon fajhat neki.

Fyogyszertari kevert kremet szoktak rá irni ami tenyleg gyogyit is.a bolti termekek ilyenkor nagy nullák.

Fobtos hogy napi egyszer vekonyan legyen kenve, mert kulonben be is gombasodhat.

Hetfon irasd fel kb 1000 ft eleg egy honapra is vagy bőven tovabb

2016. ápr. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én ezzel elvinném az ügyeletre. Ott annyira érzékeny, vékony a bőr, hamar romlik a helyzet.

Akkor is, ha ez valójában nem sürgősségi eset.

2016. ápr. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ilyen eddig még nem volt neki. Remélem csak ennyiről van szó. Köszönöm:-)
2016. ápr. 30. 20:05
 4/7 A kérdező kommentje:
Tartok tőle,hogy röhögve elküldenének az ügyeletről ezzel. Volt,hogy akkor is leszúrtak,mikor azzal mentem oda,hogy lázas,többször hányt,és nem iszik. Ekkor volt 8 hónapos....szóval az ügyeletet végső megoldásnak szánom,ha kijön még több ilyen seb,vagy ronlik a mostani állapot. Köszönöm a választ neked is:-)
2016. ápr. 30. 20:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk ugyanez, de nem gennyezik. Bepanthent adott rá az orvos. Kimarta a kaki-pisi.
2016. ápr. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam feneke mindig ilyen, amikor fogzik. Ilyenkor ha kicsit tovább marad rajt a teli pelus, már kijön, és 4-7 nap, amíg elmúlik...
2016. máj. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Több foga is jön most. Köszi!
2016. máj. 1. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!