Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Te lekevertél e már esetleg a...

Te lekevertél e már esetleg a gyermekednek? Hány éves volt és mi volt az oka?

Figyelt kérdés
6 éves lányom ma nagyon csúnyán kihúzta a gyufát(megrúgott és leöntött direkt joghurttal amiért nem kapcsoltam mesét. 3 szor szoltam rá hogy fejezze be az üvöltést sirást hisztit. negyedszerre megrugott meg leöntött.Lekevertem neki egy maflást.10 perc kellett mire lehiggadt . leültettem és elbeszélgettem vele hogy még egyzser meg ne probáljon rugni.Bocsánatot kért és én is
2016. máj. 2. 15:40
 1/10 anonim ***** válasza:
29%

Még nem volt rá precedens.

De én magam egyetlen egyszer kaptam, kamaszkoromban egy beszólás miatt. Nagyon meglepődtem, mert se előtte, se után, durvább dolgok miatt se kaptam. Akkor épp rossz passzban lehetett apám.


Mondjuk ő ilyen egypofonos ember, anyám is kapott egyetlen egyszer a több, mint 40 éves ismeretségük alatt. (Ott apám anyját kezdte el szidni és ezen gurult be apám, persze rögtön utána bocsánatot kért és szégyellte magát a reakció miatt, nem is ismétlődött meg soha többet - egyikük részéről sem.)

2016. máj. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14%
Le bizony, méghozzá elég nagyot. Az ok egyszerű, megütött, és vissza kapta. Persze utána megbeszéltük. Nem lehet mindig csak dédelgetni őket. Vannak szabályok, amit szabad szabad amit nem azt nem. Egy két verésbe még nem halt bele senki. Annak idején mi is kaptunk, és nem lettünk lelki betegek.
2016. máj. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%

Egyszer kaptam egy fülest anyutól! Kb 7 lehettem...

valamiért hisztiztem és elszaladtam hazafelé menet....

Anyu megijedt szerintem, mert jöttek az autók meg minden! Soha többet nem szaladtam el!!!

2016. máj. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%
2 évesen belerúgott a csecsemő tesójába. Igen. Baromi nagyot kapott érte.
2016. máj. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Testvérem kapott, mikor nekivágta a fémhintát a kishugomnak, aki akkor 3 körül lehetett. Apum annyira megijedt hogy hirtelen ütött, szerencsére nem lett nagyobb baj.
2016. máj. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%

Engem apukám csak egyszer bántott, pedig nagyon agresszív ember volt, és részeges. A vadonat új kocsijára rámásztam, elég drága 10 milliós kocsi volt, és elkezdtem rajta ugrálni. Akkor elfenekelt :'D nem okozott lelki traumát, és ez után legalább tudtam már, hogy mit nem szabad.


Akkor 6 voltam most 17 F

2016. máj. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%
Hárman vagyunk tesók. Gyerekkorunkban mindannyian egyetlen egyszer kaptunk, a seggünkre..de az nagyon nagy volt. Én azért, mert elmentem bicajozni a szomszéd utcába, de elfeledkeztem az időről és 2 órával később mentem haza (és nem csak a szomszéd utcába, hanem még eggyel odébb mentem). Az egyik tesóm hatalmasat csapott a fenekemre, ott maradt a nyoma..cserébe ő is kapott egyet Apától. Másik tesómra nem emlékszem, de ő is egyszer kapott csak, szintén fenékre.
2016. máj. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
3eves, sipalyarol hazafele ut szelen forgalommal szemben belathatatlan kanyarba rohant,en orditva utana sibakancsban dombrol lefele h alljon meg.Tojt ram.Az eletebe kerulhetett volna...
2016. máj. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én kétszer kaptam életemben.

Egyszer anyától, mert a huszadik rászólás után is tovább nyávogtam, egyszer pedig apától, mert visszapfáztam - de így - mamának. Igazuk volt mindkét esetben :)


Én eddig egyszer vágtam szájon a (volt) barátnőmet, mert k.v.a anyázott (anya 13 éves koromban meghalt, erre nagyon "érzékeny" vagyok). Először rászóltam, másodszorra pedig ütöttem. Megérdemelte.

2016. máj. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mèg nem, de sokszor megèrdemelnè! Az apjától egyszer kapott, 8èvesen. Èn kikaptam párszor, de èn tiszteltem is anyámat ès szerettem is! Pedig a fakanál volt a divat! Nem haltam bele èn sem..
2016. máj. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!