Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A testvér a legtöbb amit...

A testvér a legtöbb amit adhatsz a gyermekednek! Egy gyermekem van, ez sziven ütött! Mi ez?

Figyelt kérdés

Hallottam mar a reklamrol, de most lattam eloszor. Raadasul az egy szem gyerekem is odafigyelt ra. Szerintem ez nagyon durva! Ezt nyomatni a tv-ben.

Eddig sem nagyon tévéztünk de ugy latszik nem is érdemes.


Engem nem erdekel a politika, Sosem politizaltam, nem is fogok, de ez???? Hat ettol kesz vagyok.


2015. dec. 24. 15:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem túlreagálod. Foglalkozni sem kéne ilyen dolgokkal.

Ilyen ostobaságon kár fölhúzni magad.

A gyereknek meg elmagyarázod, hogy nem minden igaz, amit a tv-ben lát/hall. Ennyi.


Lapozz.

2015. dec. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
Azt is mondja egy másik reklám, hogy a karacsony az ajándékokról szól és vegyél fel kölcsönt a bankból, hogy boldog karácsonyod legyen... Ez engem sokkal jobban felháborít... Ne foglalkozz vele, reklámok..
2015. dec. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
80%
egyszerű propaganda. Úgy írnék nekik, hogy majd akkor vállalunk több gyereket, hogy a fizetésünk eljut arra a szintre hogy megtehessük. Addig meg nyomathatnak akármilyen reklámot, csak átkapcsoljuk.Mondani könnyű, a feltételeket kéne megadniuk hogy több gyereket vállalhassunk.
2015. dec. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
47%
pedig igaz.valószínű te is érzed,ezért érint olyan érzékenyen.
2015. dec. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
48%

Pedig igaz.

Mi most várjuk az elsőt, és még most úgy gondolom nem lesz tesója, a körülmények, és minden más miatt, pedig tudom, hogy a legjobb dolog a testvér. Én nem tudom, hogy akiknek nincs azoknak nem is hiányzott soha, de ami a reklámban is van, hogy megtanulsz osztozkodni stb, igaz. Egy barát mellett ezt nem tanulod meg. Úgyhogy aki szerint nem nagy dolog ha nincs testvér, annak biztos nincs testvére.

2015. dec. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
42%
A reklámtól a politikától eltekintve teljesen egyet értek. Fontos a testvér.
2015. dec. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
40%
Nem politizáltam soha, nem is érdekel. De ez az idézett szöveg úgy ahogy vam igaz. Most azt hogy ki hogy teheti meg anyagilag stb, az az ő dolga. Engem is a fent említett hiteles dolog az ami inkább felcseszne :)
2015. dec. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
50%
Azért az szép, hogy akik a testvér mellett állnak, hogy igaz a reklám hogy le vannak pontozva. Fáj az igazság?
2015. dec. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
55%
Nekem van testvérem, kettő is, de csak egy gyereket szeretnék. Nem csak osztozkodni tanulsz meg, ha testvéreid vannak, hanem félteni azt is, ami a tiéd (pl. a félretett vacsorád), a pofátlan nagyobb testvérektől.
2015. dec. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
56%
8as, nehogy már te mond meg hogy mi az igazság.Ha te 20 gyereket akarsz csinálj, de ne szólj bele annak, aki egy gyereket akar az átlagnál jobb körülmények között felnevelni.
2015. dec. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!