Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik megoldás a legjobb?

Melyik megoldás a legjobb?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt a párommal, most tervezzük véglegesen az összeköltést, és a kisbabát :)

Eddig a hét egyik felében együtt laktunk, a másikban külön az én tanulmányaim miatt (másik város, bejárás nem megoldott). De most végzek, és költözünk. Illetve szeretnénk kisbabát minél hamarabb :)


Melyik lenne a legjobb megoldás?

1. Anyóssal együtt egy 2 szobás panelben, ezzel megspórolva az albérlet árát gyűjthetünk saját házra/lakásra. A kapcsolatunk jó, eddig remekül elviseltük egymást a heti 3-4 napban. De hát mégiscsak anyóssal együtt... !? :D

2. Albérlet, ahol kevesebbet tudunk félretenni, havi kb. 120 csak a lakásra menne el.

3. Lakáshitel, amint megvan az önrész. Így a "sajátunkra" fizetjük ki ugyanazt a pénzt, amit az albérletre fizetnénk. Kérdés, hogy az én állásom meddig biztos, és ha esetleg összejön a baba, hogy bírjuk majd 1 fizetésből.


Ti melyiket választanátok?


2016. máj. 3. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:
1. Szerintem kilehet birni par honapig, ha megsem akkor ketten csendben megbeszelitek es johet a kettes, HITELT ne!! Tonkreteszitek magatokat...
2016. máj. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez nehéz kérdés, én lehet egy olcsóbb albérletben gondolkodnék.


Az anyóssal élés vékonyjég-téma szerintem, én imádom az anyósomat, nagyon jó a kapcsolatunk, de szerintem hosszútávon megőrülnék ha vele kellene laknom, pláne egy 2 szobás panel lakásban.


A hitel szintén kockázatos lehet, pláne ha egyikőtök munkaviszonya nem áll túl stabil lábakon.

2016. máj. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, nagyon nehéz :( Most mindketten nagyon jól keresünk, de ha esetleg összejönne a baba, akkor a bevételünk nagyobbik fele esne ki, mert a határ mellett lakunk és Ausztriába járok ki dolgozni :(

Az anyósomnak sem hiszem, hogy mi hiányoznánk a nyakára, fiatalabb már ő sem lesz :( Csak az albit meg kidobott pénznek érzem :/

2016. máj. 4. 07:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!