Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinél csináltak pszichológiai...

Akinél csináltak pszichológiai tesztet gyermekelhelyezéskor az kb hogyan zajlott?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy mennyire volt átfogó, mennyi ideig tartott és mennyire ad valós képet? Csak beszélgetés, vagy tesztet is csinálak, pl, tintapaca, szondi-teszt?

2016. máj. 4. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Igaz nem voltam ilyen helyzetben de valahol olyasmiket olvastam hogy családlátogatáskor olyanokat figyelnek meg pl hányszor ért hozzá a szülő a gyermekhez míg ott voltak, a gyermek központban van e vagy "félretéve"addig pl kiságyba rakva, mi a gyermek reakcioja ha kimegy a szülő es ha ujra megjelenik, ki meri e fejezni az érzelmeit vagy ugy tesz mintha észre se venné, meg millio ilyen elvileg pontozni szokták
2016. júl. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

*amiket irtam az csak a szülő-gyermek kapcsolatának megfigyelésére vonatkozik.

Hogy miket vizsgálnak még, azt nem tudom.

2016. júl. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt a rengeteg szempontot amik szerint pontpznak nem találom, de itt pl az 5. táblázatban az anyával valo kötődesi viszonyokra utalo jelek amik a gyermeken látszodnak.

De ismétlem ez egy az ezerből amit megfigyelnek nem csak azt hogy anya kimegy visszajött

[link]

2016. júl. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, ez nagyon jó. Én az igazságügyi pszichológiai szakértőre gondoltam, amit a bíróság rendel el. Ahova el kell menni minden félnek. Olvastam, hogy van ahol csinálnak rendes pszichológiai teszteket, a gyereket rajzoltatják, vizsgálják a szülőket, kérdezgetnek. Leginkább arra lennék kíváncsi, hogy akinél csináltak ilyet, szerinte elég átfogó volt? Mert gondolom nem hosszú idő és abból szeretnék megtudni, hogy ki mennyire alkalmas a gyereknevelésre és a gyerek kihez kötődik. Valós képet mutat végül?
2016. júl. 19. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!