Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhes lettem de nem értem mi...

Terhes lettem de nem értem mi történik velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Terhes lettem a tervezett gyerekünkkel. Mióta megtudtam csupa rossz gondolatom van,mindenki boldog körülöttem én sírok. Szeretem a férjem, a picinek is örülök, ezért nem értem miért van ez.
2016. máj. 8. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hormonok. Pánik. Felelösség súlya. Izgalom. Az ismeretlen félelme.
2016. máj. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nincs semmi baj veled csak a hormonok:)

Én minden nap bőgök valamin:)

El fog múlni,addig is beszéld ki magad valakivel,félelmeid,gondolataid.

2016. máj. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
1 évig készültünk a babára, amikor összejött akkor meg pánikba estem, sírtam, kétségeim voltak, féltem hogy rossz döntést hoztunk, hogy rossz anya leszek, hogy bírni fogjuk-e anyagilag stb... Pedig előtte 1 évünk volt ezeket végig gondolni. Pár hét és elmúlott az érzés. Második gyereknél ugyan ez volt, sőt, ott rosszabb volt mert már tudtam mire számítsak (fájdalmas szülés, anyagi vonzat stb...).
2016. máj. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!