Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha éppen egy naplót írok,...

Ha éppen egy naplót írok, melyben pszichologikus mélységű ajtókat nyitok ki magamban (feltárom a múltat, ami miatt zárkózott lettem), tehát sebezhető vagyok és eközben úgy megijesztenek, mint soha, mi történik? Mért zárkóztam be ettől?

Figyelt kérdés

Hozzá tartozik, hogy gyermekkori traumák miatt lettem zárkózott természetű, de most, hogy érett felnőtt kezdek lenni, szépen javulgat ez a dolog és úgy érzem, hogy nyerem vissza az önbizalmam.

Ez a megijesztés dolog nem okozhat nagy törést, ugye?



2015. márc. 18. 08:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez ezzel jár... Ezek az ajtók a pincében vannak, amit kinyitva kidől a sok rissz-rossz lom. Megijeszt. De ha rá mersz nézni (feldolgozni) akkor kitakarodik az egész, tiszta lesz és világos a pincehelyiség is. Az életed dolgait tovább már nem azzal a (teljesen fölösleges ) kolonccal a nyakadban teszed, hanem szabadon, világosságban. Úgyhogy érdemes megküzdeni vele.
2015. márc. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Még egy pszichológushoz is el akarok menni, hogy még többet segítsen!
2015. márc. 18. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!