Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én már nem bírok így élni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én már nem bírok így élni, sosem fogok egy lánynak sem kelleni, csak, mert alig vagyok 50kg és magas sem lettem? Mégis mit csináljak, ha hiába edzem és eszem, akkor sem történik nagy hízás nálam, ráadásul már anyagilag sem bírom fizetni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 22. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? :D
2012. dec. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy normális lánynál nem az számít hogy 180 centis adonisz vagy. Már csak meg kell találni a normális lányokat, hajrá:)
2012. dec. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Biztos neked is lesz majd valakid ,ne keseredj el!
2012. dec. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hmm, pont ilyen problémával küszködöm, innen pedig ismernek páran. De jó, ilyenkor azt hihetik, hogy én nyavalygok... :D
2012. dec. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez butaság. Példának okáért egyik exem 175 cm magas, 48 kg (szóval kib*szott sovány), mégis vele voltam, szerettem nagyon és a szex is kegyetlen jó volt vele :DD fel a fejjel! :) biztos találsz olyan lányt, akit nem a külsőségek érdekelnek. :)
2012. dec. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

# 5/5


De mégis hol?! Mindenki bánt, támad csak, mert ilyen gyenge testben vagyok és nem is vagyok egy nagyszájú, egoista ember.

2012. dec. 22. 19:52
 7/8 anonim ***** válasza:
nem te vagy az egyetlen ilyen alkatú ember a földön. bántani mindenkit lehet mert mindenkinek vannak (külső/belső) hibái. viszont ha rád vannak szállva, akkor (szerintem) az inkább az önbizalomhiány miatt lehet, mert tudod, aki nem fogadja el és szereti önmagát, arról lerí hogy könnyen sebezhető. először magadban kell helyretenned a dolgokat.
2012. dec. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sosem buktam a magas, kisportolt pasikra.

A férjem, amikor megismertem, ő sem volt nálad sokkal nehezebb, és csak pár centivel magasabb nálam. De nem is érdekelt. Ráadásul színvak, és szemüveges.

De én így imádom. Majd lesz neked is valaki, aki pont abba fog beleszeretni, hogy más vagy, mint a többi!

2012. dec. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!