Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gáz így nőgyógyászhoz menni?...

Gáz így nőgyógyászhoz menni? Észreveszi?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk, most lesz a harmadik hónapja hogy próbálkozunk. A héten megyek a nőgyógyászhoz rákszűrésre és vizsgálatra, de pont úgy kaptam időpontot, hogy kb. akkor lesz a peteérésem, tehát jó lenne előtte való nap is együtt lenünk... Ha este együtt vagyunk és másnap délelőtt megyek a dokihoz, észreveszi hogy együtt voltunk? Nem gáz így odaállítani?
2016. máj. 10. 08:13
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
De gáz,mert rákszűrés előtt nem ajánlott 48 órával oda menni,egyrészt mert sperma marad a hüvelyben,meg lehetnek felületi hámsérülések.Nem lesz hiteles az eredmény.
2016. máj. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Mármint rákszűrés előtt 48 órával nem szabad szexelni.
2016. máj. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
Gáz. Kérj másik időpontot.
2016. máj. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%

Többször is volt már rákszűrésem életemben és mivel minden nap együtt vagyunk a férjemmel, így sose mentem még úgy, hogy nem szexeltem előtte nap. Sosem szólt egyik doki sem róla, hogy ugye nem szexeltem már 2 napja?


De ez olyan, hogy van ahol szólnak az uh előtt, hogy legyen tele a hólyag, nekem meg sosem szóltak egész terhesség alatt, pedig voltam magánhelyeken, magándokiknál és sztk-ban is.:)

2016. máj. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%

sosem szólt érte a dokim, ha esetleg előtte volt szex.

de ha este együtt vagytok, akkor esetleg reggel irrigálj egyet, és máris megoldódott a dolog.

2016. máj. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%

Rákszűrés előtt irrigálni ugyanúgy nem szabad, mint szexelni.


Amúgy nem értem a kérdezőt... Miért lenne gáz a nemi élet???? Szerinted a nőgyógyász úgy tudja, hogy a gólya hozza a gyereket? Sőt, ő maga is szokott szexelni, ő is ember, talán még gyereke is van. :))) Ezen kár aggódni.

2016. máj. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%
Megmondom őszintén, hogy különösen sosem foglalkoztam ezzel, hogy ne szeretkezzünk előtte 1-2 nappal mielőtt nőgyógyászhoz megyek. Én pl azt sem tudtam, hogy lenne ilyen "szabály", hogy citológia előtt nem lehet/nem ajánlott 48 órával szeretkezni. A nőgyógyászom sosem mondott ilyet, meg biztosan mentem már úgy hozzá, hogy előző este szeretkeztünk a férjemmel, de sosem szólt.
2016. máj. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem a nemi élet a gáz,hanem nem biztos,hogy hiteles lesz az eredmény.Az orvosnak a hüvelyt természetes állapotában kell látnia,kenetet vennie,nem jó ha ondó maradékok vannak ott vagy felületi sérülések a hüvelyfalon ami gyakran megesik egy-egy hevesebb szexnél.Irrigálni pedig megint csak nem szabad pont emiatt.
2016. máj. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
29%

Rákszűrést akkor is tudnak csinálni, ha már terhes vagy. Én tuti nem állítanék így oda...

3 gyerekem van.

2016. máj. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Nincs olyan hogy rak. Keresd ki ezt a Youtube-on: Ujmedicina Biologika
2016. máj. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!