Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Több gyermek mellett mennyi...

Több gyermek mellett mennyi kikapcsolódás, külön program jut a férjeiteknek?

Figyelt kérdés
2016. máj. 10. 11:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Külön program, mármint nélkülünk? Kézimeccset szokott nézni a tévében, néha ki is megy a stadionba, kábé ennyi.
2016. máj. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Nekem férjként az a külön programom, hogy dolgozni járok.
2016. máj. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

Szeret sétálni, rollerezni, egy-egy órára elmegy és kiszellőzteti a fejét. Nagyon ritkán egy-egy sörözés a kollégáival du vagy este.

Ami még előfordul kb. egy évben 2-3x elmegy túrázni, akkor az 1-2 nap, egy éjszakát nincs itt, illetve a vidéki barátjához is így szokott leutazni.

Ő inkább az az otthon ülős típus. Rendszeres programja nincs, próbáltam rávenni, akár sportra, de a csapatsportokat nem szereti.

2016. máj. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hármas, és te is eljársz ilyen programokra? Több napra is, ahogy a férjed?
2016. máj. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, megyek, talán többször mint ő.

És kettesben is szoktunk, hetente egy délután.

Pedig én két este dolgozom, tehát alapból két este teljesen egyedül viszi a három gyerek fürdetés/fektetését.

3-as

2016. máj. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%

Ja, több naposra azért max. egyszer egy évben. Most érdekelne egy továbbképzés a nyáron, de az egy hetes lesz, és arra azt mondta, hogy ne csináljuk, mert sok lenne.

De egy vagy fél napos programokra én megyek gyakrabban.

3-as

2016. máj. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Havonta 1x kb egy barátunknal alszik, illetve 3 havonta van céges rendezvény


E hónapban pedig nagyon jo mert minden hetvegen megy valahova ahova jelenleg en nem tudok...

2016. máj. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Havonta 1x céges buli, azon kívül ha akar elmegy a tesójával meginni egy üditőt és hosszasan beszélgetnek. Nem dohányzik, nem kávézik, csak alkalmakkor iszik. Egyébként sokat dolgozik ezért inkább mi vagyunk a kikapcsolódás neki.
2016. máj. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kb. kéthetente baráti társasággal egész napos program, hetente 2-3x foci, edzés, olykor mozi.
2016. máj. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Airsoftozik, mondjuk havonta-kéthavonta megy egyet játszani, ezek változó hosszúságúak. Van, fél nap, egy nap, néha néha két nap.

Én nem bánom, örülök neki, hogy kimozdul, és van valami, amit ekkora lelkesedéssel csinál, ráadásul jó is benne :)

2 gyerekünk van, egy baba és egy ovis.

2016. máj. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!