Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki 3-4 gyerekk...

Van itt olyan, aki 3-4 gyerekkel egyedül van a hétköznapokon, vagy 2-3 hétig is, mert férje külföldön dolgozik?

Figyelt kérdés
Milyen az élet így?
2016. máj. 10. 17:24
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Az nem élet.Elő nem fordulhatna velünk ilyen soha.Tehát nem tudok válaszolni.Sajnálom.
2016. máj. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez az elő nem fordulhatna velünk ilyen soha.....ne tény könnyelmű kijelentéseket. Mi sem gondoltunk volna, hogy ide jutunk.
2016. máj. 10. 18:30
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Jelen :) 3 gyerek van,jól megvagyunk,apjuk 4 hetente jön 1 hétre! Nem mondom hogy szuper könnyű,de kialakítottuk a napi rutint és így repülnek a nspok! Plusz mielőtt lepontoznak én is dolgozok mellettük.
2016. máj. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mesélj már! Mióta? Hogy boldogulsz? Van segítséged? hogy néz ki a napotok? Akár privátban is írhatsz!
2016. máj. 10. 18:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Ismerősöm.Nincs könnyű dolga,ezt be is vallotta.
2016. máj. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3#as vagyok! Február óta van kint. Én 6ra járok dolgozni,2 óráig.Van segítség,mindkét mama felváltva jön reggel hozzájuk,indítják oviba a kicsit,suliba a nagyokat!4kor megyek értük és utána főzök,házimunka,kert! A szombat a takarítós nap,vasárnap délután pedig pihi,játék,séta stb :)
2016. máj. 11. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nálunk nincs mama :( Ráadásul a két "nagyobb" külön időben jár edzésekre. Plusz van egy csecsemő.
2016. máj. 11. 07:08
 8/9 anonim ***** válasza:
EGyik rokonomék vannak így. Kamionozik a férje, így kb 2-3 hetente van csak otthon, viszont így jól keres és a nőnek nem kell elmennie dolgozni (ápolónő volt egyébként), 3 évente jöttek a gyerekek, már 3 van, a legkisebb 3 éves. Mivel a nő nem dolgozik, ezért ráér otthon megcsinálni mindent, gyerekek ugye oviban/iskolában vannak napközben, de pl. az udvart egyáltalán nem tartják rendben (családi ház), fel van nőve a gaz stb. Nagymama segítség is van.
2016. máj. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én most is rendben tartom az udvart. De hát ez igény kérdése, pedig kb most is szinte egyedül vagyok. Csak mégis azért néhanapján csak lehet apukára számítani, ha máskor nem heti 1-2 szer...
2016. máj. 11. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!