Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi történik, ha egy 5 éves...

Mi történik, ha egy 5 éves gyerekhez 2 hétig senki sem beszél és egyedül van egy házban?

Figyelt kérdés

2012. aug. 15. 22:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%
Mi???Hát ne haragudj,de ekkora egy taplóságot még egy primitív ember sem csinál!Vagy igen?
2012. aug. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Ebből elég egyetlen nap és élete végéig szeparációs szorongásban fog szenvedni.
2012. aug. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
off:Miért kérdezel ilyet?
2012. aug. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%

Nem az lenne a legnagyobb gond, hogy senki sem beszél hozzá, hanem hogy egy ekkora gyermek még nem tudja ellátni magát (lásd étel-ital), plusz rövid időn belül megtalálhatja az összes veszélyforrást, ami az életébe is kerülhet.


Legjobb esetben az történik, hogy a szomszéd felfigyel a helyzetre és kihívja a rendőrséget meg a gyámügyeseket, addig pedig szárnyai alá veszi a kisgyermeket.

2012. aug. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Most is volt olyan eset, hogy anyuka meghalt és a picik ott maradtak pár napig, amíg a szomszédoknak gyanús lett a szag...

(nem Magyarországon)



Amúgy gondolom sokkolja, ennem a korban a tisztálkodás sem alapos és sokszor segíteni kell (pl. hajat mosni sem tud egyedül), a megfelelő étkezés is kimarad, tehát 2 hét után eléggé le lehet pukkanva...

2012. aug. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Egy ismerősömtől hallottam a történetet, hogy a gyerek anyja meghalt, és mivel nem volt se rokonuk se közeli ismerősük, ennyi idő kellett, mire az utcabeliek észrevették, hogy túl nagy a csend a ház körül. Mikor megtalálták őt elég rossz állapotban volt mind fizikailag, mind idegileg.
2012. aug. 15. 22:41
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek: nem kell egyből rosszra gondolni egy kérdésből, vagy hogy a kérdezőnek ez lenne a terve, egyszerűen csak kíváncsiság is lehet. Engem pl. az érdekel, hogy egy vak anya hogyan teszi tisztába a gyerekét, mégsem tervezem kinyomni a szemeim a következő terhesség előtt.
2012. aug. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Na én erre a történetre gondoltam.

2012. aug. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
35%
Első vagyok lehet túl reagálom a dolgot de mióta gyerekem van azóta,az ideg kap el ha valami ilyesmit hallok! Meg annyi a beteg,degenerált,pedofil ebbe a világba!
2012. aug. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
47%
azért Oroszország elég messze van ahhoz, hogy ne legyen igaz feltétlenül ez a hír
2012. aug. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!