Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A tegnap este leesett a...

A tegnap este leesett a kisfiam az agyrol 7,5 honapos, mit ertetek aluszekonysag alatt?

Figyelt kérdés
Lattam mar tobb kerdes is volt itt ebben a temaban, es beszeltem a dr.novel is es o is azt mondta hogy figyeljem ma hogy viselkedik. Enni jol evett, nem hanyt es jatszodtunk meg nevetgeltunk is de mintha tobbszor lett volna almosabb mint maskor es nagyon aggaszt a dolog, de lehet az ido is befojasolja.

2016. máj. 12. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak annyira figyeled, hogy már jobban feltűnik :) Ha picivel többet alszik, mint máskor, nem aggódnék, de ha alig van ébren és akkor is bágyadt, zavart, akkor azonnal orvos.
2016. máj. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
aluszékony: csak úgy játék közben gyakrabban elbóbiskol, nehezen ébren tartható, nehezen ébreszthető (mondjuk enyém 5 éve ilyen :))... de ez ne azt jelenti, hogy álmosabb a megszokottnál, hanem bizony el is alszik.
2016. máj. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez az időjárásnak is betudható.Az én kisfiamnak volt agyrázkódása,1 hétig volt kórházban.Először is tónustalan volt,mert 1x-2x elájult.Amikor magához tért egyből hányt(ekkor érkeztek meg a mentők),és sírt.Aztán elcsendesedett és bealudt.Infúzió,ébresztgetés.Kicsit magához tért,aztán újra bealudt.CT,röntgen stb.A vizsgálatok közben is be be aludt.Ez este 10 körül volt.Aztán az egész éjszakát végig aludta.Reggel felébredt,elfogadta az italt,kisi ételt,és már csukta is be a szemét.Ez jó 2 napig volt így,aztán ahogy gyógyult úgy volt egyre éberebb,élénkebb.Szerintem lassan Te magyarázod be a dolgokat.Figyeld,de ne árgus szemekkel!
2016. máj. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszokat! Igazatok van talan igen argus szemmel figyeltem, en is azon gondolkodtam ha aluszekony lenne akkor magatol elaludna es nem kene kinlodni 1fel orat. Utolsonak nem lehetett konnyu az az egy het! Koszi megegyszer szep estet nektek
2016. máj. 12. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!