Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám este leesett az ágyról,...

Babám este leesett az ágyról, hogy figyeljem éjszaka?

Figyelt kérdés

10 hónaposom nem akart elaludni kivételesen, kitettem az ágyunkra, mellé feküdtem, h megvárjam, amíg elalszik, de elaludtam és huppanásra, azonnali sírásra keltem, négykézláb sírt (kb 5 percet aludtunk). Nem volt olyan nagy sírás, mint mikor napközben térdelésből hátradől, hamar megnyugodott, letettem, vissza is aludt. Ágyunk kb 30 cm magas, és parkettára esett.

Olvastam most itt, h figyelni kell, nem-e hány, nem-e aluszékony. Ezt éjszaka hogy csináljam? A légzésfigyelőt bekapcsoltam. Az előbb telefonnal megvilágítottam az arcát, hátha látok vmit, egy pillanatra kinyitotta a szemét, de visszaaludt.


2013. máj. 16. 23:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Próbáld meg néha felébreszteni, ha simán felébred, nem hány éjszaka, akkor nincs baj. Ne izgulj, biztos rendben lesz!

Mi is voltunk már így :-)

2013. máj. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!