Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról a...

Mi a véleményetek arról a szülőről aki minden egyes ebéd után ilyet ad "desszertnek" a 2 éves gyerekének?

Figyelt kérdés

Nem felesleges ilyenekkel tömni?


[link]


2016. máj. 13. 19:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel nincs semmi baj. Gyümölcspüré tartósítószer és cukor nélkül. Most akkor azt is lefikázod, aki egy almát ad a gyerekének?
2016. máj. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés alapján minimum valami tripla csokis tortára számítottam plusz csokiöntettel, megcukrozva...

Ezzel mi a bajod?

2016. máj. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel gyümölcs ezért nem baj.Bár olcsóbb szerintem a gyümölcs,de ettől függetlenül nincs vele baj.
2016. máj. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Tömni? Ha elfogadja, az nem tömés. Ez gyümölcs amúgy, nem méreg. Azt hittem, minimum porcukorral megszórt csokipudig lesz, közepében nyalókával...
2016. máj. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%
A sima gyümölcs jobb lenne.
2016. máj. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
semmi kivetni valót nem látok az összetételében..mondjuk én friss gyümölcs párti vagyok, ivás terén meg víz, maximum tea egy kis mézzel, én csak vizet iszom, de ha már vennék gyümölcslét, én is natúrlevet vennék, csak azért nem szeretem mert hamar megromlik, nem iszom meg 2 hét alatt 5 litert. szerintem ez a Kubu egy jó választás uzsonnára, az én lányomnak sem elég a sima gyümölcs, állandóan kér még utána valamit - kölesgolyót, ropit, kekszet, dörmit, vagy lekváros kenyeret vagy bármilyen kenyeret...na ezeknél mind jobb választás a kubu..
2016. máj. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan emiatt akarod kibeszélni valamelyik ismerősöd? Ennyire unatkozol? Nincs dolgod?
2016. máj. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Bella169 ***** válasza:
100%

100% gyümölcs. Mi vele a baj. Olyan mintha kapna egy kis tál gyümölcsöt.

Nem mindenhol lehet mindig hozzájutni normális friss gyümölcshöz.

9 hónapos lesz a lányom. Sokszor vagyok úgy hogy bemegyek a boltba gyümölcsért és egyszerűen borzalom a felhozatal. Vagy tiszta zöld éretlen kemény, vagy már kifolyik a rekeszből olyan rohadt.

Amúgy én is veszek neki ilyen gyümölcs pürét csak más márkát, de azis 100%. Ha megyünk valahova és máshol kell tízóraiztatnom vagy uzsonnáztatom (ekkor kap gyümit minden nap) akkor ilyet viszek, mert ügyesen kiszívja belőle, és nem csinálunk akkora maszatolást mint kanalazással.

Ennyi erővel a gyümölcsös bébikaja is ördögtől való szerinted?

A másik, hogy nem minden gyerek eszi meg ennyi idősen a friss gyümölcsöt, így legalább jókedvvel eszik gyümölcsöt és jut belé némi vitamin.

A kiszerelés pedig kimondottan praktikus.

2016. máj. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%

Az én lanyom majdnem mindennap kap egy uditot amit o valaszt, mostanaban meg sem issza. Egyebkent csak vizet iszik. Volt amikor mindennap turo rudit evett. Multkor inkabb almat kert helyette. Az etkezesek egeszsegesek, nassolas nincs.

Ket eves mult.

Most rolam is feltehetsz egy kerdest itt.

2016. máj. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lassan 21 hós fiam is kap kubu gyümölcs pürét mert szereti és télen azért nehéz változatosan gyömölcsöt venni neki( pl barack szilva stb) más márkát is veszek. Rendes gyümölcsöt is imádja de van amikor ez praktikusabb csak bedobom a táskába és kirándulás közben játszótéren egyébb helyeken megeszi és kész..
2016. máj. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!