Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akiknek van ovis gyerekük:...

Akiknek van ovis gyerekük: elhozzátok ebéd után? Ha igen, mikor ebédel a kicsi? Előtte vagy utána?

Figyelt kérdés

Nekünk 11:45-kor kell indulni a nagyért és legalább 1 óra, mire hazaérünk, aztán altatom a nagyot, tehát f2-2 között tudna ebédelni a kicsi. Ez későinek tűnik, de a 11 meg nagyon korai.


Ti hogyan csináljátok?


2016. febr. 18. 12:46
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
6%
Miért hozod el? nem kötelezhetnek arra, hogy elhozd.
2016. febr. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 A kérdező kommentje:

Na igen.... igazából még ez is kérdés. Az óvónők "kértek meg", mert már elég nagy a pici (6 hetes), így lesz a legjobb mindenkinek.

De a kicsivel már beállt a napirend, ebéd dél-f1 között van, ez nagyon jó így nekünk.

2016. febr. 18. 12:54
 3/55 anonim ***** válasza:
25%
Mi kb 1re érünk haza, akkor etetem a kicsit (nem várom meg míg elalszik a nagy). szerintem nem késő. de még fél kettő is belefér.
2016. febr. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
31%

Hát szerintem az óvónő ne kérjen meg rá hogy hord haza ebéd után!

Én is hazahordom a nagyobbat fél 12körül indulunk itthonról, 1fele érünk haza.A kicsi indulás előtt ebédel,mikor hazaérünk mindketten alszanak!

2016. febr. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
62%

" így lesz a legjobb mindenkinek"

mmint ki mindenkinek? nekik igen, mert kevesebb gyerek van. de nektek?

az óvónő csak ne kérjen meg semmire... te meg nyugodtan mondd, hogy nem tudsz menni érte ebéd után, majd csak alvás után.


arról nem is beszélve, hogy láttam kisfiamnál, akik nem aludtak bent, nem lettek a közösség részei, nagyon nehezen szereztek új barátokat.


miért fáj nekik, hogy +1 gyereket kell lefektetni ebéd után?

aztán más dolguk nincs vele. ébredés után uzsonna, és ha megjön a tavasz, kihajtják őket az udvarra.


én nem hoznám el.

2016. febr. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
54%
Én se hozám el, csak mert az ovónő azt mondja. Ő csaka zért mondja, mert nekik könnyebb minél kevesebb gyerek van. De nem kötelezhet rá, ilyen szabélyzat nincs.
2016. febr. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
74%

Én indulás előtt szoktam ebédeltetni a kicsit, most 1,5 éves, de már 1 éve is így volt.

11.45-től 12.15-ig ebédel, ekkor indulunk az oviba.

Ha korán kel, akkor inkább 11-kor ebédeltetném, ne éhesen kelljen az ovis túrát végigcsinálnia.

2016. febr. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
48%
Megkerhet, de nem vagy köteles elhozni a nagyot.
2016. febr. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
65%

Hát egy 6 hetes picurt nem kérdés, hogy megszoptatnék indulás előtt 11 felé. És akkor talán pont kibírja addig, amíg a nagy elaludt.

De ez rettenet macera, és a legrosszabb akkor lesz, amikor a kicsi már 2x aludna egy nap, és pont nem tudtok időben elindulni. Én nem hoztam haza a nagyokat, szerencsére nálunk nem csináltak belőle gondot az óvónénik.

2016. febr. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
38%
Tök jó,ugyan azt írtam mint mindenki mégis le lettem pontozva 😢
2016. febr. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!