Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen gyerekágyat javasolnáto...

Milyen gyerekágyat javasolnátok 1,5éves kislányomnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fogalmam sincs milyet vegyünk. Jelenleg együtt alszunk a nagy ágyunkon mert egyszerűen nem szereti/ szerette a kiságyát. Már szét is szedtük. Elpakoltuk. Szeretnénk venni neki egy gyerekágyat de annyi féle-fajta van, h nem tudom melyik volna a legjobb.. Ti milyet vetettek?

Ami fontos, h leesésgátlós legyen.. Na de a többi szempont?



2016. máj. 15. 11:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy a leesésgátlós ágyban fog aludni? Abból lényegesen könnyebb kimászni és átmenni hozzátok.
2016. máj. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sima heverő is vehetsz neki és külön hozzá leesesgatlot. De ha másfél évig veletek aludt, nem sok esély van rá, hogy majd hiphop leszokik róla. ...
2016. máj. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nos. 8 hónapos koráig "szépen elvolt" a kiságyában. Csak aztán megtanult felállni és pont akkor jöttek alul a fogacskái és sokat sírt az ágyban. Akkor nyugodott meg és tudott aludni(és mi is) amikor kivettem és közénk raktam..


Nagyon sokszor fel kellett kelni hozzá és ezt úgy oldottuk meg, hogy leszedtük a kiágyról a rácsot és oda toltuk az ágyunkhoz.

Így ő is aludt és mi is. Igen ám de aztán be-be mászott közénk.. És innentől kezdve javarészt velünk aludt..

Lényeg a lényeg, hogy most az ő szobájába van a mi kanapénk. (Vettünk másikat a nappaliba és a régit bevittük a szobájába. Azon alszunk. A kiságya teljesen üres már kb 2 hónapja. Gondoltuk minek porosodjon ott, szétszedtük.. De már mi is lennénk ketten a párommal. Jó lenne ha a lány a saját ágyában aludna, a saját szobájába.

Így is kijön amikor felébredt. Az ajtó csak be van hajtva, ő felébred, lemászik az ágyról és jön ki:) Ezért ez nem volna újdonság..

Csak mégse a 160×200 ágyon feküdjön ami még csak nem is leesésgátlós (elég ficánka) hanem egy neki való leesésgátlós ágyon... nem? Vagy én már arra is gondoltam, hogy nem veszünk és marad neki a kanapé.. De hát az mégsem gyerekágy...

2016. máj. 15. 12:01
 4/11 A kérdező kommentje:

Azért sem tudom mi legyen, hogy legyen mert csak úgy alszik el, hogy együtt lefekszünk,összebújunk, kicsit énekelek neki és elalszik én meg kisurranok..

CSak hát az ő gyerekágyába nem fekhetünk be ketten és nem tudunk összebújni.. Hogy altatom akkor el?! ahh... Nem tudom... Sajna a puszi-puszi jó éjt nekünk nem vált be:)

2016. máj. 15. 12:03
 5/11 anonim ***** válasza:
Tippekre én is kíváncsi lennék
2016. máj. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Próbáljátok meg elmentek együtt megvenni, tud mar választani, hátha könnyebben megszokja.

Mi kétévesen nagy francia fenyő àgyat vettünk neki. Pókemberes ágyneművel, bagy fiúsat szeretett volna :)

2016. máj. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehajthato leesesgatlo barmilzen, felemelheto matraccal ellátott ágyra feltehető. Vegyél neki egy sima, normál méretű heverőt, lehajthato leesesgatlot és már meg is van oldva
2016. máj. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2016. máj. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én úgy tervezem majd, hogy 2 héttel esetleg egy hónappal az ágyvétel előtt elkezdek mesélni olyan meséket ahol a hercegnő a saját ágyában alszik, majd egyre többször említem meg neki, hogy milyen klassz színes ágyak vannak, milyen minta van rajtuk, milyen takarót lehet választani hozzá, és hogy a kedvenc plüsse már nagyon várja hogy együtt aludjanak a saját ágyukban. Szép lassan szugeráld bele hogy ez milyen nagy jutalom és ajándék és csak a különlegesen okos ügyes nagy gyerekek érdemlik ki a saját ágyat.
2016. máj. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Fiam mindigis külön szoba, külön ágyban aludt. Kb másfél éves volt, amikor már nem szerette a kiságyat, mert "börtön" volt neki. Felébredt reggel, és nem tudott kimászni. Akkor cseréltük le 160x80-as ágyneműtartós leesésgátlós ágyra. Most 3 éves, úgy alszik el, hogy mellette fekszem. Amikor beteg, akkor is mellé fekszem. (163 cm, 60 kg vagyok)


De nagy kitartás kell majd neked, hogy át tudd szoktatni a gyerekágyra (nagyobb, mint fogzás idején). Akárhányszor átmegy mellétek, MINDIG vissza kell majd vinned az ágyába. Akár 20x is egy éjjel. Bármilyen fáradt vagy. Csak így fog sikerülni. Kitartás és következetesség!

2016. máj. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!