Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy edesanya...

Hogy lehet egy edesanya ennyire gonosz?

Figyelt kérdés

Hogy aradhat ennyi rosszindulat az itteni edesanyakbol? Borzalmas dolgokat irkalnak itt egyesek.

Ez a szelsoseges gondolkodas vajon csak a magyar anyakra igaz vagy ez mashol is igy van? En kulfoldon elek, de sohasem tapasztaltam ilyesmit.

Itt mindenki azt csinal, amit akar es senki sem szol be vagy itel el akkor, ha te maskepp gondolsz valamit.

Konkretan most a szoptatos kerdesen akadtam ki egyebkent. Mi koze ehhez barkinek, hogy ki szoptat es ki nem? Vagy hogy ki miert szul csaszarral, vagy hogy ki hany evesen hagyja otthon a gyereket egyedul.

Ez tenyleg igy megy, hogy az usmeretlen szomszed beleszol abba, hogyan neveld a gyereked? Miert nem tartja meg mindenki maganak a velemenyet? Joga van mindenkinek ugy nevelni a gyereket, ahogy akarja. Es gusztustalan dolog ilyen piti dolgok miatt valakit borzalmas anyanak titulalni vagy azt mondani, hogy "minek az ilyennek gyerek?".


2016. máj. 15. 16:23
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

-.-

Még egy...

Te is csak szítani jöttél ide!

Tényleg nincs jobb dolgotok,mint kérdésekről kérdéseket kiírni???

2016. máj. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ismeretlen szomszéd legtöbbször megtartja magának a véleményét, de attól még van neki. És igen, sokan tele vannak frusztrációval, amit ezen az oldalon remekül ki is élhetnek. Ez a magyar valóság. Alapból rosszat feltételezni és ítélkezni nagyon tudunk.
2016. máj. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt ne felejtsétek el, hogy ide alapvetően kérdéseket írnak ki emberek, amivel mások véleményét kérik. Ha más véleményét kérem akkor benne van a pakliban hogy bele fog szólni az életembe. Más kérdés, hogy tényleg gonoszak is tudnak lenni az emberek, amire nincs mentség. Névtelenül még könnyebb. Mint anya kicsi a valószinüsége hogy ilyen az illető, itt vezeti le a feszkót.
2016. máj. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%
Engem nem, érdekel, ki hogy szúrja el a gyereke egészségét szándékos nem szoptatással, csak akkor majd ne jöjjön ide sírni hogy gyenge a gyerek immunrendszere, mindent elkap. Sőt, az se érdekel, ki hány évesen veszélyezteti a gyereke életét azzal hogy magára hagyja, én nem teszem az enyémmel, de pl pár éve a két utcával feljebb lakó otthon hagyta a 4 évesét míg elugrott a boltba. Mire hazaért már nem élt a kislány. Az ő dolga, döntése volt, viszont az önsajnáltatását nem értettem, tudta hogy baj lehet ha otthagyja. Döntött, vállalja a következményeket, ne sajnáltassa magát. A gyereket sajnáltam, az apát is, a nőt nem.
2016. máj. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez az oldal azért van, hogy kérdéseket tegyünk fel. Ezekre a kérdésekre a kérdezö válsszt vár, de nyílván semmi értelme nem lenne, ha mindenki szépen megtartaná magának a véleményét és azt válaszolná, hogy ez nem az én dolgom, nem szólok bele.

Az már más dolog amikor nem csak elmondja valaki a véleményét, hanem rá is akarja eröltetni a másikra.

Ha valaki - esetleges tudatlanságából-a gyermeke testi-lelki fejlödését veszélyezteti akkor talán érdemes és fontos öt gyözködni, de az, hogy valaki hogyan szül, illetve szoptat vagy tápszert ad az nem ez a kategória.

Mindenkinek lehet véleménye, ezt próbáljuk meg tiszteletben tartani.

Még valami, megfigyeltem, hogy vannak olyan emberek, akik feltesznek egy kérdést, amiröl nekik saját, határozott véleményük van, tehát nem tanácsot kérnek, és ha valaki máshogy gondolja mint ö, akkor rögtön megy a lepontozás. És persze vannak, akik csak vitát akarnak szítani.


(nincs hosszú ö betüm)

2016. máj. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem magyar és nem anya dolog. Nem azért van, mert az illetők magyarok és főként nem azért, mert anyák. Előtte is előítéletesek voltak, amikor még nem voltak anyák.


Nekem, mióta van a gyerek, az nem világos, hogy embereknek hogy lehet mindenről véleménye. Miért van véleményük mások császárjáról vagy melléről? Hát nincs otthon könyv, hogy olvassanak? Nem értem.


Aztán vannak azok a válaszolók, akik csak meg vannak keseredve, ütnek a kérdezőn vagy a válaszolókon egy párat és mennek vissza tovább, vattacukros, csodás életükbe (nem).

2016. máj. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt úgy gondolom, hogy csak itt megy így, vagyis név és arc nélkül. Velem legalqbbis soha nem fordult elő, hogy bárki kioktatott volna élőben.

A szomszéd beszól, meg az ismerős leoszt...szerintem ennek meg a fele sem igaz. Unatkozó anyuka elkezd agyalni egy megjegyzésen, arckifejezésen, amit talán pont félre is ért, aztán mire leül a géphez, addigra meg 5% az igazságtartalma, pont mint a pletyka. Valójqban tudja, hogy valamit nem igazqn jól csinált, megerősítést vár, és kreál hozzá egy sztorit. Azért gondolom, mert amikor rákérdezek a konkrétumokra, eltűnik a kérdező ilyen esetben.

2016. máj. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
GONOSZ!Számomra nem az a gonosz,aki másként gondol dolgokat.Bááááár a kérédésed alapján TE hogyan lehetsz annyira gonosz,hogy másokat bírálsz?!Ennyi.
2016. máj. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is külföldön élek, és kapaszkodj meg, itt is van mindenféle ember. Olyan is, aki ítélkezik és beleszól, és olyan is, aki nem. Ha ennyire kiakasztanak az ilyen dolgok, nem kötelező erre az oldalra járni, vagy pláne nem kell az ilyen kérdéseket még megnyitni sem, és máris nem idegesítetted feleslegesen fel magadat.
2016. máj. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!