Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vegetáriánus anyukák, akik a...

Vegetáriánus anyukák, akik a terhesség előtt és alatt is így étkeztetek, milyen nemű gyermekeitek vannak? Apuka is vega?

Figyelt kérdés

2016. máj. 17. 21:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
fiú és nem.
2016. máj. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem semmi köze a kettőnek egymáshoz.
2016. máj. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
44%
Miért fontos, hogy én mit eszek, amikor a baba neme az apukán múlik?
2016. máj. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Húha, nem gondoltam, hogy ennyire rosszul esik egy egyszerű kérdés, viszont nem kötelező válaszolni, ha fáj. :)


Tudom, hogy az apán múlik, nem a tudományos háttérét kértem megvitatni. 3 olyan családot is ismerek, ahol anya+apa is vega és csak lányaik vannak, minden családnál 2-3 lány.

Ennyi, dolgozd fel.

2016. máj. 18. 15:14
 5/14 anonim ***** válasza:
45%
Könyörgöm mér fája bekem hol nem .... én le. Csak leírtam hogy szerintem a kettőnek semmi köze egymáshoz!! Szálj le a magas lóról kérdező!!!!!
2016. máj. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Vagyis nem válaszoltál, szóval ne erőltesd meg magad, tényleg nem szükséges. Ha vega vagy, és lenne bármi hasznos észrevételed, azt szívesen venném. Magas ló, anyám...
2016. máj. 18. 20:01
 7/14 anonim ***** válasza:
61%

3-as válaszoló vagyok.


Esküszöm, hogy mulattatnak már az ilyen emberek. Te figyi, csupán egy kérdést írtam, áruld már el, hol volt ebben sértettség, indulat??? Melyik mondatrész utal erre?

2016. máj. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is indulat nélkül írtam amit írtam!! Ja és képzeld nem vega barátnőmnek is 3 lánya lett!!de utok sok olyat akinek meg fia született!! 😃
2016. máj. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Én is vega vagyok, van fiam és lányom is, képzeld. Apjuk nem vega, csak én. Akikről írtam, ott mindketten. Csak egy kérdés volt, a kommentemet meg nem kell magadra venni, ha nem úgy érzed, hogy neked szól.

Kiváncsiságból kérdeztem, ennyi.

2016. máj. 18. 21:38
 10/14 A kérdező kommentje:
Te 3-as, én hol írtam sértettségről, meg indulatról?
2016. máj. 18. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!