Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, akinek kiderült,...

Kismamák, akinek kiderült, hogy más nemű lesz a babája, mint amire nagyon vágyott, mennyire hamar tudott megbarátkozni ezzel?

Figyelt kérdés
Volt, aki szülés után is érezte a csalódottságot, vagy ott egyből megsemmisülnek ezek az érzések?

2015. febr. 24. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
24. hétig nem tudták megmondani a nemét. Én kisfiút akartam, és biztos voltam benne hogy az lesz. Aztán 24. héten UH tutira lányt mondtak. Kb 1 hétbe telt mire teljesen "megbarátkozam" a gondolattal. Nem volt sem akkor sem szülés után csalódottság. Ma már imádom hogy lányom van, a sok rózsaszín csini rucit, meg mindent :)
2015. febr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a második babámnál vágytam rá nagyon, hogy lány legyen, valahogy biztosnak éreztem. Mikor megtudtam a 15. héten, hogy ismét fiam lesz, két napig zokogtam. De nem is igazán amiatt, hogy ő is fiú, hanem mert több gyermeket nem valószínű, hogy tudunk vállalni, így azért sírtam, hogy lányom már nem lehet. :( De a kicsi fiam olyan kis bűbáj tünemény gyermek, hogyha lány lenne sem tudnám jobban szeretni. :) Nagyon hamar megmutatta, hogy hiába ő is fiú, teljesen más természet, mint a tesója, teljesen más dolgok miatt imádjuk, azon felül, hogy alapból imádjuk a gyerekeinket. Szóval ne keseregj, talán lesz még másik nemű babád, ha meg nem, akkor biztos vagyok benne, hogy hamar rajössz, hogy tulajdonképpen nem is tudod már elképzelni, hogy milyen lenne másképp! :)
2015. febr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Második terhességemnél nagyon szerettem volna ha lányom születik. 20 hetesen kiderült , hogy ő is kisfiú lesz mint a nagyobbik. Picit csalódott voltam, de nem dőlt össze a világ. :)

Harmadik babánál gondoltam na most úgyis kislányom lesz, hát tévedtem. Ismét kisfiút szültem. Ennél a terhességnél egy percet sem voltam csalódott, jókat nevettünk a párommal azon , hogy mikor mosás után teregetek majd így fog kinézni: gatya,gatya,gatya, bugyi, gatya,gatya ,stb... Most 17 hetes vagyok , a baba neme meglepi lesz :)

2015. febr. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
kb 2 hétig zavart miután megtudtam. ma már 7 hónapos el se tudnam kepzelni h fiú legyen. imadom h lany pedig fiut akartam... de attol azert felek h mi lesz ha a masodik is lanyra sikerul mert nagyon szeretnek egy fiut.
2015. febr. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy voltam, mint az első. 25.hétig nem tudtuk kit rejt a pocak. Meg voltam róla győződve, hogy fiú, annak ellenére, hogy mindig lányt szerettem volna. Aztán a 4D-n megmutatta, hogy kicsaj. Teljesen meghökkentem. Kb egy hétig nem tudtam mit kezdeni a gondolattal, aztán egyre jobban örültem, hogy kislány. Ma már 10 hónapos és 5 fiút kitesz :D Imádom :D
2015. febr. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
22 hetesen derült ki, hogy fiút várok. Először, bevallom, kicsit csalódott voltam,de kb. 2 nap alatt átállt az agyam lányról fiúra. Ma már 2,5 éves a fiam és nem is értem miért akartam valaha is lányt :)
2015. febr. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 4. is fiú lett :). Örültem volna, ha lány, de nem kellett vigasztalni, hogy fiú. Gyönyörűek, okosak, értelmesek, és nem utolsó sorban EGÉSZSÉGESEK..., ez a lényeg! IMÁDOM ŐKET :)!
2015. febr. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!