Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 vagy több gyermekes Anyucik,...

2 vagy több gyermekes Anyucik, különböző nemű gyermekeitekkel milyen volt a terhességetek? Tudom hogy nincs két egyforma terhesség, de mennyire volt másabb?

Figyelt kérdés

Van már egy kisfiam, vele nagyon szenvedtem a 16 hétig émelyegtem. Most ujra terhes vagyok, 9 hetes és még csak most vettük észre. Semmi tünetem nincs, se cici fájdalom, se émelygés... tényleg semmi!

Nagyon szeretnénk egy kislány tesót, nagyon bizakodok hogy ezek a "tünetek" erre utalnak:)


Nálatok hogy volt?


2014. dec. 17. 15:02
 1/6 anonim válasza:
Nekem 2 kisfiam van és 2 abortuszom volt, mind a 4 alkalommal ugyanaz volt a helyzet, sokáig szenvedtem hányingerrel! Szerintem a baba neme nem befolyásolja hanem inkább a szervezeted.
2014. dec. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy lányom és egy fiam született és 3-at vesztettem el, egyszer sem voltam émelygős (egy kezemen megtudom számolni, összesen hányszor hánytam felnőtt életemben), kívánós sem, elkerültek a szokásos bajok hogy vizesedés stb.
2014. dec. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tehát akkor nem lehet azt mondani hogy tünetek alapján meg lehet állapitnai hogy kislány vagy kisfiú...
2014. dec. 17. 15:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Két lányom van. Elsővel sokat hánytam,toxémis voltam, másodikkal kevesebbet sokkal jobban voltam. A harmadikkal most vagyok a 14. hétben. azt hittem, hogy jaj milyen jó lesz már tudok mindent és nem lesz semmi para nem fogok hányni. 7. héttől hánytam végig 12. hétig, de úgy hogy voltak napok fel sem bírtam kelni. Most csak max napi egyszer hányok már, de erősen émelygek, és hulla fáradt vagyok. Ez a legnehezebb terhesség eddig. Sok gond is volt. Hematóma, aztán elment a hallásom, és most meg sérvem is lett. Kb már kivagyok, és csak azt remélem, hogy egészségesen megszületik és babaprojekt egy életre letudva. Még a nemét nem tudjuk. De tényleg minden terhesség más...
2014. dec. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Két lányom és egy nagy fiam van. Mind a három terhességet nagyon jól viseltem semmiféle émelygés hányás, gyomorégés, vizesedés nem volt egyik babával sem. Az utolsó pár hónap volt rossz mert már nagy volt a poci és nem volt jó sehogyan sem, fáradt is voltam. Az egész három terhesség alatt az volt a problémám, hogy nem tudtam normálisan kakálni na ezzel az egyel megkinlódtam semmi nem tudott segíteni rajtam úgy hogy néha hashajtót kellett bevennem. Összevetve nagyon jó volt terhesnek lennem élveztem minden percét.
2014. dec. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Két fiam van, mindkét terhességet nagyon élveztem az első pillanattól az utolsóig. Semmi bajom nem volt. Akkoriban kijelentettem, hogy imádok terhesnek lenni.

Hát, ez most változott, 12 hetes vagyok, de az elmúlt 8 hétben nem volt egy jó pillanatom sem. Pár hétig hánytam és hánytam. Volt, amikor csak feküdni tudtam egész nap, erőm nulla volt, ha mozdultam, hánytam. Most se jó, bár nem hányok, de sokszor öklendezek. Nem tudom eldönteni éhes vagyok vagy épp az a bajom, hogy teli vagyok. Fel vagyok puffadva, áh, ezt nem évezem. Nagyon remélem egészségben megszületik a baba és aztán még az is lehet elköttetem magam. Mégegyszer ezt nem fogom végigcsinálni. Gyerekeim látják ennek kárát, nem is magam miatt.

Kíváncsi vagyok a nemére egyébként nagyon. Hogy most emiatt van, vagy azért mert a szervezetem most ilyen szemét velem, hát nem tudom.

2014. dec. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!