Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy éves a kisfiam, összekötné...

Egy éves a kisfiam, összekötnétek az életeteket olyasvalakivel aki sikkasztás miatt börtönben volt?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 9. 21:53
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
NEM soha!!!!!!!!!!!!!!
2010. ápr. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
Szerintem ne ilyenekre alapozz hanem az emberre hogy milyen, elég kedves e, eléggé szereti a gyermekedet, kap e munkát emiatt, vagy otthon fog ülni sörrel a kezében mert nem veszik fel sehova, emberi értékeit nézd inkább. Végülis nem embert ölt, de kérdés hogy milyen ember, és hogy milyen ember lett belőle a böriben.
2010. ápr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
Ezt csak te tudhatod,hogy megváltozott-e vagy olyan mint régen.Soha nem azért szeretünk valakit,hogy mit követett el.
2010. ápr. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
helyzettől függ, de nagy valószínűséggel nem.
2010. ápr. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem. Bár én totál a másik oldalon állok, párom a bűnüldözésben dolgozik.

De barátnőmnek is, és az anyukájának is volt börtönviselt pasija, hááááát.... Jót nem tudok írni, rosszat meg nem akarok.

2010. ápr. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
Aki sikkaszt, az nem becsületes ember, aki meg csaló, azzal nem szabad próbálkozni, mert te fogsz ráfizetni - és a szó szoros értelmében FIZETNI.
2010. ápr. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Nem iszik alkoholt soha,szereti a gyermekemet (akit az igazi apja eldobott magátol egy ribanc miatt)a gyerekemnek is szimpatikus,kedves rendes és rengeteg pénze van hozzáteszem tetszik is és szeretek vele lenni!Ja és kedves kötözködő nem vagyok az a szülcsinapcsis lány de mégis valahogy kedvesebb a böri mint a börtön,egyébként aki igy kötözködik a válaszokra élvez vagy mi van:???????????:)szánalmas
2010. ápr. 9. 22:11
 8/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi gyors válaszokat:)
2010. ápr. 9. 22:12
 9/40 anonim ***** válasza:
Még ne kösd össze az életed, ismerd meg jobban. Lehet rosszul értelek de úgy tűnik nem ő a kisfiad vér szerinti apukája, így akkor nem lehet olyan régi a kapcsolatotok. Szóval még ne bútorozzatok össze, ráértek. Randizzatok, ismerd meg, azután majd meglátod hogy milyen, megváltozott-e. Húgomnak volt börtönviselt pasija, azt is vmi gazdasági bűncselekmény miatt csukták le, de emberileg teljesen normális volt. És dúsgazdag, kis hazánkban ez ugye így megy...
2010. ápr. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
0%

Kedvesebb a böri...

Nem iszik alkoholt... (akkor csakis fasza gyerek lehet...)

Rengeteg pénze van... (hát, ha sikkasztott...legalább ezt a részét ügyesen csinálta...)

A másik nő csakis ribanc lehet...

Bb, én nem kötném össze veled az életem, nem mondhatok mást, azt' pontozzzzzzzzatooooooooook! :D:D:D

2010. ápr. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!