Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Április 5. én szültem miért...

Április 5. én szültem miért nem kaptam még meg az anyakönyvi kivonatát a kisfiamnak?

Figyelt kérdés
Valaki esetleg nem tudja hogy mennyi időre rá küldik meg? Vagy esetleg az lehet-e probléma hogy a kórházban nem tüntettem fel az apa nevét mivel nem vállalja hogy az övé mert nem biztos benne hogy övé a gyermek ezért most fogjuk megcsináltatni az apaságit. Addig nem fogják megküldeni az anyakönyvi kivonatot még az apa nincs beírva? Csak azért lenne fontos mert addig nem tudom intézni a családi pótlékot és a gyes-t sem. Aki tud segíteni vagy esetleg volt hasonló helyzetben annak a segítségét megköszönném.
2016. máj. 19. 13:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
El kell menni érte. Nem küldik ki!
2016. máj. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Be kell menni érte. 1-2 napon belül megcsinálják szülés után. De nem postázzák.
2016. máj. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%
Pár nap alatt kész és be kell érte menni. Jó reggelt.
2016. máj. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A kórházban nem mondták meg, hogyan fogod megkapni? Lehet, hogy helyileg vannak eltérések, nálunk vissza kellett menni érte a kórházba.
2016. máj. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sz elsőt 2013-bán szültem Budapesten 2 nap alatt ki postáztak a másodikat most április 10-en Kecskeméten ott is 2 nap alatt ki postáztak..
2016. máj. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5 #. Szerintem kérdezd meg a kórházat, vagy a helyi kormány ablaknál érdeklődj, hogy az apátsági miatt lehet e
2016. máj. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A kórházban érdeklödj mert nekünk már akkor kész lett mikor jöhettünk haza.
2016. máj. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Még arra is gondoltam hogy az esetleg bekavarhatott-e .hogy örökbe akartam adni a babám mikor megszültem de utánna hamar meggondoltam magam 2 nap után vissza is mentem érte mivel rádöbbentem hogy akárhogy ia de felnevelem.
2016. máj. 19. 14:09
 9/12 anonim ***** válasza:

ja hogy elhagytad a kórházat, baba meg maradt 2 napot?

simán lehet, hogy ez bekavart, hiszen születése után automatikusan mennek az anyához és intézi az anyakönyvvezető. na de te ekkor nem voltál ott.

mondjuk ezek után meg végképp nem értem, hogyan nem jutott eszedbe az elmúlt 1,5 hónapban rendezni a baba jogállását

2016. máj. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Még bent voltam addig jött hozzám az anyakönyvezető és felvette az adataim
2016. máj. 20. 08:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!