Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez így helyes? Leírás lejjebb.

Ez így helyes? Leírás lejjebb.

Figyelt kérdés
Lehet kicsit hosszú lesz de leírom.Van két gyermekem akiket nevelő szülőknél helyezték el.A történet a következö.Pici gyermekemmel elmentünk az éves védelembe vételi tárgyalásra de még elötte nap megbeszéltem a gyermek orvosával a problémának a lehetséges okát és hogy ezt hogyan tudjuk orvosolni.a probléma a kicsinél a súly gyarapodással volt.na szóval.a tárgyalás megy kérdeznek válaszolok majd a végén bejelentik hogy a gyermekeket nevelő szülőknél fogják elhelyezni.hozzám mentőt hívtak majdnem hogy el sem tudtam búcsúzni a picitől mert nem akarták engedni.a nagyot pedig csak úgy elvitték az óvódábol.a családügyisem sem a gyámhatóság nem tájékoztatott arról hogy akár testvérnél is el lehet helyezni a gyermekeket sőt igazából semmiről sem.namost utólag kiderűl hogy ahová kerűlt a két gyermek ott a hölgynek egy börtönviselt házastársa van.a nagyobbik lányom már másnap óvódába tudott járni ami szintén érdekes.milliomos családhoz kerültek.
2016. máj. 21. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Jobb kamut!
2016. máj. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem az...de miért gondolod hogy kamu?
2016. máj. 21. 10:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk azért, mert nagyon hihető ám hogy egy milliomos családnak pont a te két gyereked kell... Ráadásul csak nevelőszülőként átmeneti időre.


Menj tanulni!

2016. máj. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Borzalmasan fogalmazol
2016. máj. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Snorri ***** válasza:
92%
Ne haragudj, de nem hiszem el, hogy csak azért elvették tőled a két gyereket, mert a kicsinek nem gyarapodott megfelelően a súlya. Azt sem hiszem, hogy csak úgy kihívták rád a mentőt. Mit csináltak veled? Akkor én ráhívom a szomszédra, akkor beviszik. Ha nem őrjöngtél, akkor nem hiszem, hogy elvittek. A törvényben benne van, hogy előnyben kell részesíteni, a családba fogadást, és az is, hogy csak nagyon indokolt esetben emelnek ki gyereket. Ha veszélyben az élete, testi, vagy lelki épsége. Azon kívül kell, hogy legyen írásos nyoma ennek az egésznek. Ügyvéded? Még annyi, hogy szerintem a nevelőszülőséghez kell erkölcsi bizonyítvány.
2016. máj. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!