Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mondják azt sokan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt sokan, hogy a csúnya fiúk adják lejjebb, amikor annyi csúnya fiút lehet látni szép lánnyal és annyi csúnya lányt helyes fiúval?

Figyelt kérdés
Én csak szeretnék egy aranyos, kedves barátnőt, nem kell, hogy tökély legyen külsőre, de azért nekem tetszem azért, más véleménye meg nem érdekel. Nem értem, hogy miért van az,hogy egy csomó csúnya srácot látok tök aranyos lányokkal és egyszerűen frusztrál, hogy nekem mé barátnőm sem volt, nem értem mit hibázok el, mert állítólag nem is vagyok ronda, lehetne vonzó barátnőm, de valamiért mégis folyton lekoptatnak vagy nem érzem a kellő érdeklődést a lányok részéről. Egyedül akkor alakultak jól a dolgaim, amikor lány kezdeményezett nálamm, de aztán a táv megölte a kapcsolatot, ez a netes ismerkedés átka, a lányok, akik kezdeményeznek nálam túl messze élnek, én környékbeli ányt szeretnék, de náluk nekem kell kezdeményezni és hiába is kezdeményezek valahogy nem tudnak vonzódni úgy hozzám, többnyire egyből lekoptatnak vagy csak barátnak akarnak és nem értem, hogyan lehetséges ez, amikor tényleg olyan sok ronda fiúnak van szép barátnője,látom őket smárolni meg kézenfogva és szomorú vagyok, mert én is vágyom arra, hogy szerethessek egy lányt és, hogy engem is viszont szeressen egy lány. Egyszerűen nem is értem mi lehet a baj velem, miért nincs szerencsém a párkapcsolati életben?:(
2013. márc. 15. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert azok a fiúk a szerencsés 1 %-ba tartoznak. Vagy a gazdag 1-be.
2013. márc. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Először is tanulj meg központozni. Túl hosszan, túl ömlengősen írsz. Ha ezzel a stílussal írsz rá nőkre, nem csodálom, hogy elhajtanak.

Legyél tökös, legyen önbizalmad.

2013. márc. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert nincsenek tisztában vele, h egy csúnya fiú akármennyire leadhatja az igényeit, még a legcsúnyább lányoknak se fog kelleni soha. Kivéve persze, ha gazdag, te valszeg ilyeneket láthattál.
2013. márc. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azok a fiúk csak szerinted csúnyák, de amúgy átlagosak. Az igazán ronda, ocsmány kinézetű fiúknak, mint pl. nekem, soha sem lesz barátnőjük.
2013. márc. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

Hazudj hazudj hazudj!


Hantázz a "vagyonodról" meg a hatalmadról.


Járj Bentley-vel. Vagy hazudd, hogy éppen javítják (koldjulj össze némi pénzt egy taxira)

2013. márc. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hiába szép valaki, ha bunkó.. és hiába kevésbé helyes, ha aranyos, vicces, jó fej, és olyan kisugárzása van, amivel levesz a lábamról..
2013. márc. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"kisugárzás"


Urban legend.

2013. márc. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Pénz kérdése..

Másképp csúnya csajnak,srácnak alig ha van helyes,szép párja..

2013. márc. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#6 Ezt te se gondolhatod komolyan.
2013. márc. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!