Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány gyereked van? Ha újrakezd...

Hány gyereked van? Ha újrakezdhetnéd az életed, ugyanennyit vállalnál (ha vállalnál egyáltalán)? Esetleg többet?

Figyelt kérdés

2016. máj. 21. 12:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%

Egy,egy pedig pocakban


Igen de a màsodikat előbb próbalnànk s ki tudja lehet beleférne egy harmadik is.:)

2016. máj. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy van, őt hamarabb vállalnánk, a második úton. A harmadik még kérdéses, attól függ, hogy születik a második, mert az első császár volt, ha netán most is az lesz, akkor nem vállalok harmadikat.
2016. máj. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Négyen vannak.

Ha most kezdeném, bevállalnánk egy ötödiket is.

2016. máj. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Még cssk egy.

Korábban vállalnék és akkor többet.

2016. máj. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
66%
Egy lányom van. Későn találtam meg a párom, így majd' 40 évesen szültem. Ha korábban adódik a lehetőség, szültem volna 3 csemetét és szerettem volna örökbe fogadni egy negyedik , Down-szindrómás kisbabát.
2016. máj. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
82%

Kettő van, egy úton...

Ugyanígy tennék, legfeljebb a harmadikkal fél-egy évvel hamarabb kezdenék próbálkozni.

2016. máj. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Érdekes,arra számítottam,hogy sokan inkább nemis alapítottak volna családot.Nekem még nincs gyerekem,de voltam már babysitter 3 gyerekes családnál és nagyon fárasztónak tűnik a szülői lét,sok lemondással is jár :/ El is ment a kedvem tőle,pedig azelőtt 3-4 gyereket is akartam.De idővel lehet változni fog ez,még csak 20 éves vagyok:)
2016. máj. 21. 13:26
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Az ötödiket várom. Nekem így volt jó, tudatosan alakítottuk így, nem változtatnék.
2016. máj. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
2 van, és szeretnénk harmadikat is. Nem változtatnék semmin :)
2016. máj. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg lefárasztanak a gyerekek. De a sajátod annyi de annyi örömet boldogsagot ad a puszta létezésével, hogy az leírhatatlan. Nekem egy van, tervben a második, azonban nagyobb korkülönbseggel (most 3 eves a kisfiam ) kb 2-3 ev múlva vágunk bele.

Amikor meg nem volt gyerekem akkor volt egy baratom aki egyedül nevelte a kislanyat, amíg meg nem laktunk együtt töltött nap utan mint egy homokzsak úgy döltem le otthon. En is megkerdeztem magam kell ez nekem... de valahogy éreztem a sajat az mas lesz es az is a te szokasaidat eletritmusodat veszi fel es erte semmi sem olyan farasztó.

En 30 elött szültem, szerintem te is raersz meg ezt gondolom erzed.

2016. máj. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!