Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nappal 2 alvás között mennyit...

Nappal 2 alvás között mennyit van ébren 4-5 hónapos babátok? Az enyém 1,5-2 órát, aztán kb. ugyanennyit alszik. Nem alszik túl sokat?

Figyelt kérdés
2014. szept. 6. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Az enyem is 1,5-2 orat birt ebren, igaz, csak 40perceket aludt utana. Ne aggodj, hanem orulj neki! Alvas kozben fejlodik az idegrendszer, csak jo neki!
2014. szept. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Mostanában kezdett el ilyen hosszabbakat aludni. Eddig kb. 3-szor fél óràt aludt nappal. De gondolom ez mindig vàltozik.
2014. szept. 6. 10:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia, az én kislányom is ennyit aludt, ilyen idősen. Sőt, tegnap volt 6 hónapos és még mindig relatív sokat alszik délelőtt. Alszik 7-8-ig, aztán fél-10 körül megint egy órát, majd déltől kb. fél kettő-kettőig megint. A délutáni alvást "szereti ellógni" :-) egész délután nem hajlandó fél óránál többet aludni :-) Szerintem nem alszik sokat.
2014. szept. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi neked is! Akkor megnyugodtam :-)
2014. szept. 6. 11:09
 5/6 anonim ***** válasza:
az én lányom 5 hónapos, reggel 8 kor ébred, de 11-12 - nél előbb nem alszik. akkor is 1 órát, de van, hogy csak felet, majd du 3 körül megint egyet :D este 8 kor fekszik le
2014. szept. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem mindkét gyerekem ennyi idősen ennyit bírt fent lenni és ennyiket aludtak!!
2014. szept. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!