Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az Omar es...

Mit gondoltok az Omar es India nevekrol?

Figyelt kérdés
Hamarosan babaim lesznek, ikrek, egy fiu es egy lany. Azt tudni kell, hogy a parom fekete, es bar jelenleg Magyarorszagon elunk, a munkank miatt sokat utazunk, es kulfoldon tervezzuk a jovot. Nekem nagyon tetszik a fenti ket nev, erdekelne, hogy nektek mi roluk a velemenyetek. :)
2016. máj. 23. 01:05
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Én biztos nem adnám,mert nekem túl egzotikus,illetve az Inia-ról nekem az ország jut az eszembe.Viszont úgy,hogy a párod nem magyar és külföldön tervezitek az életet,szerintem tökéletes,mert ha csak a nevek hangzását nézzük,akkor mindkettő tetszik.(ráadásul könnyen kiejthető,ékezet nélküli,ami megint plusz pont)
2016. máj. 23. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
4%
Jamal és Shaniqua jobb lenne
2016. máj. 23. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Konkrét hely nevet biztos nem adnék a gyereknek. Az India meg elég furcsa is, mert egyikőtök sem indiai, szerintem ez elég vicces lenne. Ez olyan, mintha egy svég meg egy lengyel gyereke Brooklyn, vagy egy skót, meg egy vietnámié Kenya lenne.

Az Omar meg csak simán nem tetszik, nem szimpatikus a hangzása. Valahogy nem egy szimpatikus ember jut eszembe róla, hanem egy nagyképű, egoista alak, aki szeret kötekedni. Nem tudom megmondani, hogy miért, de bennem nem kelt jó érzéseket. Ez mondjuk tényleg csak az én véleményem.

2016. máj. 23. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%

Tetszik mindkettő. Bár India helyett inkább Indira-t adnék.

Utolsó! Omar Shariff

2016. máj. 23. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Előző, az oké, de ettől nekem a hangzása még mindig nem szimpatikus és nem kellemes.
2016. máj. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
12%

Az Omar az nem rossz név ( gondolom az a fiu név), viszont nekem se egy túl szimpatikus ember ugrik be róla.

India??? Ennyi erővel miért nem Indonézia, Kína, Japán, Malajzia, Korea neveket akarsz adni a gyerekednek..... -.-""""

2016. máj. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem szuper választás. ;-)
2016. máj. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Van olyan nev, hogy India, ezert akarom ezt a nevet adni. :) (pl India Hicks, volt modell) Es tetszik az Indie becezese. Koszi a valaszokat! :)
2016. máj. 23. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!