Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyermekes anyukák, miért...

Kisgyermekes anyukák, miért csináltok ilyeneket? (TISZTELET A KIVÉTELEKNEK)

Figyelt kérdés

1.) Rengeteg ismerősöm van, akiknek gyerekük született, és kb. naponta tesznek ki képeket a kisbabáról, kisgyerekről. Mire jó ez?? Főleg, mikor odaírjátok hogy milyen büszkék vagytok rá, amikor ott ül az asztalnál lefotózva stb... szóval ilyen teljesen értelmetlen és idegesítő posztokat raktok ki NAPONTA. Szerintetek még is ki a francot érdekel a ti babátok? Mint ha más nem is lenne képes gyerekszülése, komolyan.... Ha, ritkán raknak ki néhány képet, azzal semmi bajom.


2.) A kisgyerekes anyáknál megfigyeltem, hogy nagyon sokszor (TISZTELET A KIVÉTELNEK)annyira elhanyagolja magát az anya, hogy nála még egy szemetes zacskó is vonzóbban néz ki. Értem ez alatt a lenőtt zsíros hajú, jól elhízott, igénytelen, gyermek sapkát és igénytelen melegítőt viselő anyukákat. Természetesen látok ellenpéldákat is, de nem értem, hogy miért kell elhanyagolnia magát valakinek ha gyereke lesz. Ha meg ezt szóvá teszik neki, akkor persze jön a bölcsesség, hogy "de hát neked még nincs is gyereked, ugyhogy ne pofázz, mert fogalmad sincs milyen nehéz anyának lenni" blablabla.



2016. máj. 23. 13:29
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
70%

Ha majd lesz gyereked megtudod. Ennyi.

Mi értelme ennek a kérdésnek? Szerintem nem a választ akarod tudni hanem csak itt ömlengesz hogy mások mennyire gázul viselkednek mert van gyerekük.

Tiltsd le a facebookról/ne bámuld a zsíros hajú anyukákat.

2016. máj. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
82%

Ahol nem tetszik a mindennapi gyerekfotó, nem nézed meg és kész. Nem kötelező mindenkit ismerősnek jelölni és követi sem.

Egyébként mindkét kérdésed erősen általánosít, holott esetedben csak az általad észrevett negatívumokat sorolod.

A MIÉRTre pedig csak azok tudnak válaszolni, akikkel gondod van .

2016. máj. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
64%
A hülye kis fiatal pics@k miért gondolják hogy náluk van a bölcsek köve anyaság ügyében? Kuss, aztán majd pofázz ha már te is kipróbáltad.
2016. máj. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
79%

sok fiatal miért tesz ki képet arról, hogy épp hol mulat, hogy néz ki a körme, mit eszik, milyen ruha van épp rajta, fotóz selfiet a tükörbe?

komolyan ez a legnagyobb gondod hogy kisgyerekeket kell bámulni a facebookon? (egyébként nem kell, van rá gomb).

Téged ez nem érdekel, másokat meg más baromsága nem, mégis elmegy mellette mert erről szól az élet: tolerancia.

ha így ki tudsz akadni mások dolgain, hogy erre egy kérdést áldozz, nagyon sajnállak hogy jobb dolgod nincs.

2016. máj. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
74%
Én imádom az igénytelen melegítőmet :) :D olyan kenyelmes hogy vattacukornak erzem magam benne :D
2016. máj. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
32%
5os vagyok. A tobbi allitas nem igaz ram.
2016. máj. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ez nem csak egyes anyukákkal van így, hanem az amúgy is primitív emberekkel. Nekem is van pár gyerektelen ismerősöm, aki folyamatosan kényszert érez, hogy minden pillanatát közölje az ismerőseivel.

Nyilván minden szülő büszke a gyerekére, csak sokan ezt nem tudják intelligensen kezelni. Ezekkel a nőkkel amúgy nem is lehet másról beszélgetni, csak a gyerekről, szóval tovább nem nagyon terjed a tudományuk. Nekem is két lányom van, de nagyon ritkán rakok ki róluk fotókat. Engem is marhára idegesít, aki naponta árasztja el a fényképekkel a közösségi oldalakat, engem sem érdekel :)

Az igénytelenség meg sajnos megint csak általános. Rengeteg gyerektelen nő is van, akik marhára igénytelenek, ápolatlanok. Sokan belekényelmesednek egy biztosnak hitt párkapcsolatba is, elhíznak és nem adnak magukra, aztán meg csodálkoznak, ha faképnél hagyják őket.

2016. máj. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

Annyira általánosítok, hogy kétszer is ló betűkkel odaírtam, hogy "TISZTELET A KIVÉTELEKNEK". Vagy esetleg szövegértelmezési problémája van valakinek? :)

Megfigyeltem ezt a 2 jelenséget, ami eléggé irritáló, és bár tudom h semmi közöm hozzá, gondoltam hátha valaki megtudja NORMÁLISAN magyarázni a miérteket.

Kedves 3as, te meg egy "nagyon bölcs" ember lehetsz!!!!! :)

2016. máj. 23. 13:42
 9/37 anonim ***** válasza:
85%

Sokan vannak akik megkérdezik ugyanezt, meg hőbörögnek ezen, de ez sem értelmesebb dolog.


Ne nézegesd őket. Biztos vagyok benne, hogy az életedre semmilyen befolyással nincs az, ha mások igénytelenek vagy sok képet osztanak meg.

2016. máj. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
79%

Engem meg az idegesít, hogy minden fiatal csak csücsörít, meg cicit állig felnyom push up-al szelfizik egy szàl semmiben. És minde nap más profilképen pucsít....


és jól mondják az előttem szólók, majd rájössz ha szűlsz , hogy nem Te leszel a világ közepe.

2016. máj. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!