Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Azok a szülők, akik néha...

Azok a szülők, akik néha "elverik" a gyereket, egymást is ütik, ha nem nekik tetsző módon viselkedik a másik?

Figyelt kérdés

Szóval ha egy szülő szerint megoldás ha egy gyereket pofon vágnak, vagy fenékre csapnak, vagy nyakon vágják, ha valami nem megfelelő (?) dolgot csinálnak, ők egymást is verik? Vagy csak a gyereket, mert ő úgysem üt vissza? (vagy akkor még nagyobbat kap)

Miért gondolják, hogy az erőszak nevelés? Az csak megfélemlítés.


2016. máj. 24. 15:30
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
56%
Imádom a kritizálós kérdéseket. Mikor a tökéletesek megmondják a frankót.
2016. máj. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
33%
Igen.
2016. máj. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
45%
Miért írsz ki kérdést? Unatkozol? Te nem vered a gyereket, most dicsérjünk meg? Ez alap dolog szerintem, de neked vagy nekem mások életéhez vajmi kevés közöd van
2016. máj. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 A kérdező kommentje:

Egy szóval nem mondtam, hogy tökéletes vagyok. Csak én nem fitogtatom az erőfölényem a fiamon.

És kíváncsi vagyok, hogy akik megteszik gyerekkel, azok csak gyerekkel csinálják, vagy egymással is???

2016. máj. 24. 15:38
 5/52 anonim ***** válasza:
61%
A férjem nem verem. A gyerek kapott már. Pontozz le és ítélkezz nyugodtan. Leszarom.
2016. máj. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
72%
Azok az emberek, akiknek ennyi idejük van mások életében vájkálni, miért nem valami hasznosabbra fordítják a sok felesleges energiájukat?
2016. máj. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
77%

Nem. De ha már minden (!!!!) megelőző módszer elfogyott, néha igenis helye lehet egy atyai pofonnak. Ez nem erőszak, és nem megfélemlítés, hanem észhez térítés.


Nekem még csak babám van és remélem, sose lesz ilyen helyzet, de nem tudom így előre ex katedra kijelenteni a levegőbe, hogy létezhetetlen, hogy a gyerekem a jövőben olyan magatartást tanúsítson, hogy elférjen a fenekén egy rápaskolás. Ez nekem álszent hozzáállás. A közvetlen környezetemben közelről látok elkapatott gyereket, évről-évre nehezebb vele, tiszteletlen, hálátlan, neveletlen. Nem a "verés" hiánya miatt, hanem az ésszerű korlátozás hiánya miatt. Én életemben két taslit ha kaptam a szüleimtől, remélem nekem sem kell többet, vagy ennyit se adni.


A végtelenül liberális nevelés következményeit meg meg lehet tekinteni a kitágított fülű, általános hatodikban fűvel-fával nemi életet élő suttyókon és mini-ribiken.

2016. máj. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:
Nem lepontozni akarok, csak érdekel. A miért.
2016. máj. 24. 15:45
 9/52 anonim ***** válasza:
80%
Miért? 2x kapott. Egyszer belerúgott a csecsemő testvérébe, és egyszer beleharapott a combomba hátulról (lila fognyom maradt utána). Ha a férjem rúgna bele a gyerekbe vagy harapna meg engem, őt is megütném. De ő tudja, hogy ilyet nem teszünk. Most már a gyerek is tudja.
2016. máj. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem ez a hatalomrol szol, nem egyenlo szemelyek kozotti viszonyrol. A ferjet nem veri, mert az egy felnott ember. Vissza tud utni es amugy sincs hatalma felette.


En azt mondom, azert utik a gyereket, mert oket is utottek. Azt szoktak mondani, hogy ok is tuleltek, ezert miert nem csinalnak a sajat gyerekeikkel.


Szerintem nem szamit, mas mit gondol, az hogy te nem bantod a gyermeked, az jutalmazza magat, majd meglatod, felesleges errol kerdest kiirni.:)

2016. máj. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!