Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mivel lehet hányást kiszedni...

Mivel lehet hányást kiszedni gyerekruhákból, gyerekülés huzatból, stb?

Figyelt kérdés

Kislányom nem birja az autót, ennyi a történet :)

Anya szerint narancssárga volt a utolsó öki aminek a foltjai nem akarnak eltünni



2016. máj. 26. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:
vanish szappan, eddig mindent eltüntetett.
2016. máj. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én is a vanishre esküszöm foltoknál, mondjuk nálunk amikor autóban hányt, az hót fehér volt mint a túró (a reggeli tejet hányta ki egy időbe, mikor túl korán kellett valahova menni és nem volt idő leülepedni). nekem a mosógép, mosógéllel elég volt, kiszedte a huzatból is a ruhákból is...
2016. máj. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ja, és tegyétek középre az ülést, ha még eddig nem tettétek, akkor előre fele fog nézni, a szélvédőn, nálunk ez bevált, azóta nem hány.
2016. máj. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ja és ha fehér ruháról van szó, egyébként, jó erős napsütésre tedd ki száradni...nagyon tuti, szinte mindent kiszív a nap (az almát kivéve, azt még semmi nem vitte ki nálunk)
2016. máj. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az almát én sem tudtam kiszedni semmiből.

Nekem a fehér Domestos vált be (teljesen fehér ruháknál). Meg simán bedobtam a mosógépbe a ruhát, vagy az ülés huzatát és kijöttek a foltok (Arielt , Persilt használok)

2016. máj. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vanish szappant ajanlom neked en is. Eddig nekem mindent kiszedett a ruhabol. Vagy szodabikarbonaval is megprobalhatod.
2016. máj. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5. válaszoló:van ellenszere.Dr. Wash folteltávolító OXIplus(a színes cuccokhoz),és Magic White OXIplus(a fehérekhez).Én bp.-i vagyok,a Mini-Manó Bababoltban veszem.Jó árban van,nagyon sokáig elég,és valóban eltüntet mindent.Olyan is volt,hogy a legkisebbem egy halvány rózsaszín naciban térden végig csúszott a füvön....ne tudd meg.Ráöntöttem,kb. 1 óra után vízzel hígítva megdörzsöltem,és láss csodát:szín maradt,a fű nyoma eltűnt!3 gyerekes
2016. máj. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7: ez mukodik a kezeletlen foltokhoz is vagy csak a frissekhez? van par babaruha amit ismerostol kaptunk szivesen hordanank de foltosak...(foleg alma es egyeb bizonytalan eredetu folt) vajon ezeket a regieket is kiszedi?
2016. máj. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A 7. vagyok:én szedtem ki régi foltot is.Még olyat is,amit nem vettem észre,ki is vasaltam(ergo bele sütöttem a cuccot).
2016. máj. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!