Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Júniusra kiírt kismamák ti...

Júniusra kiírt kismamák ti hogy tervezitek a nyarat?

Figyelt kérdés
A nyáron csak otthon lesztek a picivel? Vagy esetleg valami rövidebb kiruccanást terveztek?

2016. máj. 27. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
2 éve szültem júliusban. Mivel nem tudtuk előre, hogy milyen lesz Vele az élet (pl. alvás, evés, hasfájás vonatkozásában), ezért utazást nem terveztünk, viszont pár hetes korától már mentünk vele szabadtéri programokra, kerti sütögetésekre barátokkal és hasonlók.
2016. máj. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Júni 1-re vagyok kiírva, szóval jöhetne már.. na mindegy :) Mi kis városban élünk,nincsenek nagy programok, szóval nagy sétákat, parkozást tervezünk maximum..:) Városnap lesz még, de azt meglátjuk, addigra majdnem 3 hónapos lesz,de nem biztos,hogy majd akkora tömegbe szeretném vinni.. szóval ez a nyár nyugis lesz..:)
2016. máj. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Júni 29-re várom. Idén nem terveztünk semmit emiatt. Se strandolást, se utazgatást. Itthon leszünk és alkalmazkodunk az új helyzethez. :) Persze pár hét után a nagyszülőkhöz megyünk majd, az én szüleim 100 km-re laknak, hát kíváncsi leszek hogy bírja majd a melegben kocsikázást. Szóval kb. ennyi a terv. :)
2016. máj. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2 éve június 11-én született meg a kislányom.....augusztus végén elutaztunk külföldre nyaralni.....6 hét után jártunk strandolni is :) (persze Ő nem fürdött) Most októberben jön a tesó, a karácsonyt már külföldön töltjük :)
2016. máj. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Júniusban szülök, de van 2 nagytesó.Velük biztos megy az apjuk strandra,augusztusra egy baráti találkozóra megyünk 50 km-re, de kisebb programokra tuti együtt megyünk, majd kiderül milyen természetű lesz a kistesó, attól függ majd.
2016. máj. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!