Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért néznek furcsán a 35-40-e...

Miért néznek furcsán a 35-40-es kismamákra?

Figyelt kérdés
2008. szept. 25. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod hogy furcsán néznek? Most már egyre több nő szül 40 évesen. Én csak 30 évesen találtam meg a párom, 6 éve probálkozunk, eddig sikertelenül.
2008. szept. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 36 leszek és szeretnék még szülni. Akik furcsán néznek, vagy nincs gyerekük és irígykednek, vagy fiatalon szültek. Nem kell velük foglalkozni. Mindenki szüljön akkor, amikor neki jólesik, akár 40-év felett is.
2008. szept. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én most, 30 évesen várom az első babámat, én is nemrég találtam rá a páromra, igaz egyszer már elváltam. Volt, aki megjegyzést tett, hogy ideje már...Én meg szépen megmondtam neki, hogy én a semmire nem akartam eddig szülni és akárkinek. Most érkezett el az idő. Ráadásul én most érzem magam elég érettnek ahhoz, hogy felelősséget tudjak vállalni egy aprócska emberkéért. Mire a tesó érkezik, addigra már bőven 30-as leszek, de nem érdekel. Ha valakinek szúrja a szemét, ne nézzen rám. Az én életem, én terhességem, én babám, én felelősségem.
2008. szept. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Aki furcsán néz bekaphatja én 37 múltam és első babánkat várjuk. Igaz nem nézek ki ennyinek a genetikán is megkérdezték, hogy magát minek kűldték ide a 10 hetes terhességével? Mondtam nem azzal kűldtek, hanem a 37 évemmel, csak el kellene olvasni a papírt. Szóval teszek rá ki mit gondol. Nekem most jött el az ideje és mostanra találtam magamnak párt. Ne is törődj vele! Érezd jól magad és légy boldog!
2008. szept. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia én 37 évesen szültem az első babámat és szerencsére senki nem nézett rám furcsám, igaz 10 évvel fiatalabbnak nézek ki a koromnál. Most 39 vagyok és most szeretnénk második babát, de engem sem érdekel, hogy ki mit szól, az a lényeg, hogy mi mit gondolunk erről a kérdésről. Ha mi elfogadjuk, hogy ennyi idősen szülünk és boldogok vagyunk és ez látszik is rajtunk szerintem nem sokan fognak megbotránkozni, hanem együtt örülnek velünk.
2008. nov. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!