Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vonattal vagy kocsival mennél...

Vonattal vagy kocsival mennél két kisgyerekkel az állatkertbe? 200km oda-vissza.

Figyelt kérdés
Holnap megyünk gyereknap alkalmából az állatkertbe. 3,5 és 1,5 évesek a gyerekek, a vonat ingyen van. :-) Vonattal spórolnánk,de a kocsi meg kényelmesebb.
2016. máj. 28. 12:59
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Kocsival
2016. máj. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Kocsival.
2016. máj. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Kocsi
2016. máj. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Elhiszem, hogy kényelmesebb az autó, de a vonatozásnak is megvan a maga feelingje. :)
2016. máj. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Kocsival. Nem is biztos , hogy két ilyen kicsi gyerek végig tud ülni nyugodtan egy ilyen hosszú vonat utat, kocsival bármikor megállhattok, tudtok játszani, hangosan éneklni. Tudom, hogy sok embernél nem szempont, de én is utaztam már buszon is, vonaton is őrjöngő kisgyerekkel, aki vagy rohangált és csapkodott vagy hangosan üvöltette a Bogyó és Babócát. Tekintettel kell lenni a többi emberre is, ha erre van lehetőség, mert bármilyen jól neveltek a gyerekeid, nem lehet tudni előre, hogy egy ilyen vonatos utazást hogy viselnek majd el.
2016. máj. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

szerintem vonattal menni túl sok már nekik. nagyon kicsit, az állatkert maga is nagyon sok egy 1,5 évesnek, de még a 3,5 évesnek is. ezek után én már nem ráncigálnám át a vonathoz és zötykölődnék velük 200km.-t :)


(off: nincs ingyen a vonat, helyjegyet akkor is kell vennetek ha van "ingyen utazó" kártyátok)

2016. máj. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

4. válaszoló:valóban van feelingje,de nem egy 3.5 és egy 1.5 éves gyerekkel....

Kérdező:egyértelmű,hogy kocsival.3 gyerekes

2016. máj. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%

Barátaink jöttek így fel Pécsről, három kis gyerekkel vonattal. Hajnalban indultak és mi (Pestiek) az állatkertnél találkoztunk velük (szintén három kis gyerekkel).

Őszintén szólva engem úgy is kimerített, hogy csak fél órát utaztunk kocsival. De ők jól bírták, belevalók, haza felé állítólag mindenki aludt a vonatban... :)

Pedig a legkisebbet szoptatta is, meg vagy hordozta, vagy babakocsival tolta az anyuka.


Szóval szerintem minden a ti energiaszinteteken múlik.

A gyerekeknek a vonatban nagyobb a mozgásterük, mint az autóban, és csak félve írom, hogy az állatkertnek még a környékén is alig fogtok parkolót találni, horror az egész hely kocsival, a pályaudvarokról meg könnyű megközelíteni, a földalatti külön élmény és ott tesz le.


Mondjuk én kétszer is meggondolnám, hogy gyereknapon oda mennék-e az állatkertbe, mert egy átlagos hétvégén is rengetegen vannak, de a gyereknap, na az sokkal durvább lehet...

2016. máj. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Minek kell 200 km-re állatkertbe menni? Szinte minden nagyobb városban van, felesleges ennyit utazni miatta.
2016. máj. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%
Kocsira szavazok. Az állatkert már magában nagyon kimerítő lesz a gyerekeknek, visszafelé a kocsiban kényelmesen tudnak aludni, ami a vonatról nem mondható el. Ha meg olyan lesz a kedvük hogy nem alszanak hanem őrjöngenek, akkor ti jobban elviselitek a kocsiban, mint az egész vasúti fülke.
2016. máj. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!